Quote (bushlick @ 6 Apr 2013 18:06)
ja jestem najlepszy, co nie hunter?
mozemy zrobic taki turniej jotespe, ze bedziecie podejmowali w kolejce, a ja was bede rozpierdalal jednego po drugim tak jak ten miszcz karate co rozjebal 100 typa z rzedu
wpisuje sie kutasem jako pierwszy, ale wolalbym w formie bardziej turniejowej z bracketami