d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1193194195196197672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 6 2013 10:45am
Quote (luksus @ 6 Apr 2013 17:22)
uwarzam ze hunter najlepszy jest z jsp!!!!!!!!!1


nie prawda, bo raz z nim gralem 1v1 i uciekl z 1% hp, a nastepnie zablokowal na gg......
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 10:46am
Quote (Tradek_Mk @ Apr 6 2013 04:45pm)
nie prawda, bo raz z nim gralem 1v1 i uciekl z 1% hp, a nastepnie zablokowal na gg......


jak to ty mnie zablokowales na skejpie
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 6 2013 11:06am
ja jestem najlepszy, co nie hunter?

mozemy zrobic taki turniej jotespe, ze bedziecie podejmowali w kolejce, a ja was bede rozpierdalal jednego po drugim tak jak ten miszcz karate co rozjebal 100 typa z rzedu

This post was edited by bushlick on Apr 6 2013 11:08am
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 6 2013 11:39am
Quote (bushlick @ Apr 6 2013 06:06pm)
ja jestem najlepszy, co nie hunter?

mozemy zrobic taki turniej jotespe, ze bedziecie podejmowali w kolejce, a ja was bede rozpierdalal jednego po drugim tak jak ten miszcz karate co rozjebal 100 typa z rzedu


a ja jestem ten z mma co walczy z nim i kladzie na hita
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 6 2013 11:39am
Quote (bushlick @ 6 Apr 2013 18:06)
ja jestem najlepszy, co nie hunter?

mozemy zrobic taki turniej jotespe, ze bedziecie podejmowali w kolejce, a ja was bede rozpierdalal jednego po drugim tak jak ten miszcz karate co rozjebal 100 typa z rzedu


wpisuje sie kutasem jako pierwszy, ale wolalbym w formie bardziej turniejowej z bracketami
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 11:39am
Quote (Tradek_Mk @ Apr 6 2013 05:39pm)
wpisuje sie kutasem jako pierwszy, ale wolalbym w formie bardziej turniejowej z bracketami


chyba musze cos zorganizowadz
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 6 2013 11:42am
Quote (HunTer]nK[ @ 6 Apr 2013 18:39)
chyba musze cos zorganizowadz


ty sie nie bawisz, sory xD
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 11:43am
Quote (Tradek_Mk @ Apr 6 2013 05:42pm)
ty sie nie bawisz, sory xD


ale ja chce sie bawidz
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 6 2013 11:49am
do poniedzialku zapisy
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 11:51am
Quote (bushlick @ Apr 6 2013 05:49pm)
do poniedzialku zapisy


nie nie za wczesnie tydzien przed czeba zebym widzial kogo musze ograc
Go Back To Polska Topic List
Prev1193194195196197672Next
Add Reply New Topic New Poll