Quote (mysk8er @ Jun 12 2013 04:40pm)
Co mam zjebane, że nie mogę dołączyć do gry? Ściągnąłem przed chwilą i wybieram serwer i ciągle jest napisane, że się włącza a nic się nie dzieje.
zrob updejta w punkbuster
bf4 bedzie mial 32 graczy na xbox360/ps3 i 64 na x1/ps4/pc
Quote (Bodziuu @ Jun 13 2013 07:42am)
siema. mam problem, pożyczyłem bf3 z pirackiej zatoki uruchamiam, najpierw miałem problem z czarnym ekranem, ale juz to rozwiązałem
teraz mam kolejny problem tzn. po uruchomieniu gry pokazuje się tło menu i nic nie widać więcej, nic dalej się nie wczytuje
wie ktoś co z tym zrobic?
podstawke za 3 dychy kupisz i masz tam multi i sp

do tego jeszcze jeden dlc za darmo