d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1192193194195196211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Jun 11 2013 11:02am
Quote (blejdowy @ Jun 11 2013 06:59pm)
w gre, sciagnie ci addon


Miałem format, dlatego nie mam bf3 żeby to sprawdzić, pewnie jutro ściągnę. Przede mną 3 dodatki, może jak będą po 20zł to kupię.

Pytanie o Origin(lista przyjaciół) : Kto to jest Guusstaw? Wiem, że ta osoba była z jsp ale nie pamiętam jakie miała konto. Jak może niech napisze mi pma.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 11 2013 01:32pm
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Jun 12 2013 02:40pm
Co mam zjebane, że nie mogę dołączyć do gry? Ściągnąłem przed chwilą i wybieram serwer i ciągle jest napisane, że się włącza a nic się nie dzieje.
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Jun 12 2013 02:59pm

Quote (mysk8er @ 12 Jun 2013 22:40)
Co mam zjebane, że nie mogę dołączyć do gry? Ściągnąłem przed chwilą i wybieram serwer i ciągle jest napisane, że się włącza a nic się nie dzieje.


niekompatybilna gildia
Member
Posts: 16,218
Joined: Sep 27 2009
Gold: 13.00
Jun 12 2013 03:01pm
jikA >
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2013 05:42am
siema. mam problem, pożyczyłem bf3 z pirackiej zatoki uruchamiam, najpierw miałem problem z czarnym ekranem, ale juz to rozwiązałem
teraz mam kolejny problem tzn. po uruchomieniu gry pokazuje się tło menu i nic nie widać więcej, nic dalej się nie wczytuje

wie ktoś co z tym zrobic?
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Jun 13 2013 05:42am
Quote (Bodziuu @ 13 Jun 2013 12:42)
siema. mam problem, pożyczyłem bf3 z pirackiej zatoki uruchamiam, najpierw miałem problem z czarnym ekranem, ale juz to rozwiązałem
teraz mam kolejny problem tzn. po uruchomieniu gry pokazuje się tło menu i nic nie widać więcej, nic dalej się nie wczytuje

wie ktoś co z tym zrobic?


dalej nie czytam
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Jun 13 2013 06:26am
Przejrzałem pół internetu i nadal nie wiem jak odpalić bf3. Zdaje mi się, że problem jest z plikami lokalnym ale po formacie nie powinno być tego gówna. Gdy wybieram serwer to wczytuje i nic się nie dzieje.
Iso help.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 13 2013 07:47am
close quarters za darmo rzucili
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 13 2013 09:10am
Quote (mysk8er @ Jun 12 2013 04:40pm)
Co mam zjebane, że nie mogę dołączyć do gry? Ściągnąłem przed chwilą i wybieram serwer i ciągle jest napisane, że się włącza a nic się nie dzieje.


zrob updejta w punkbuster


bf4 bedzie mial 32 graczy na xbox360/ps3 i 64 na x1/ps4/pc

Quote (Bodziuu @ Jun 13 2013 07:42am)
siema. mam problem, pożyczyłem bf3 z pirackiej zatoki uruchamiam, najpierw miałem problem z czarnym ekranem, ale juz to rozwiązałem
teraz mam kolejny problem tzn. po uruchomieniu gry pokazuje się tło menu i nic nie widać więcej, nic dalej się nie wczytuje

wie ktoś co z tym zrobic?


podstawke za 3 dychy kupisz i masz tam multi i sp :)
do tego jeszcze jeden dlc za darmo
Go Back To Polska Topic List
Prev1192193194195196211Next
Add Reply New Topic New Poll