d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1192193194195196491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Nov 14 2009 08:23pm
Quote (Shapiro @ 15 Nov 2009 03:21)
Juz niedlugo :D A TheKingAce i tak nie dostanie fg cuz moge wyslac do medi i wtedy on robi freeroll :D


to mow kiedy :angry: fajnie sie gra 4man dony :angry:

This post was edited by Accusation on Nov 14 2009 08:23pm
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2009 08:25pm
Quote (Accusation @ Nov 15 2009 03:23am)
to mow kiedy :angry: fajnie sie gra 4man dony :angry:


Splace tego cielaka jak tylko fg z donate dla Pawla odzyskam.
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Nov 14 2009 08:26pm
Quote (Shapiro @ 15 Nov 2009 03:25)
Splace tego cielaka jak tylko fg z donate dla Pawla odzyskam.


to juz niebawem widze ze ktos wzial :ph34r: ja jeszcze raz musze zrobic upg
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2009 08:29pm
Quote (Accusation @ Nov 15 2009 03:26am)
to juz niebawem widze ze ktos wzial  :ph34r: ja jeszcze raz musze zrobic upg


Sabinka poszla spac kiedy typ to bral i chyba jeszcze nie dostal linku.. -_-
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Nov 14 2009 08:32pm
Quote (Shapiro @ 15 Nov 2009 03:29)
Sabinka poszla spac kiedy typ to bral i chyba jeszcze nie dostal linku.. -_-


kurw musze 1.3 k ugrac min ;o po 200-300 dony powinno pojsc szybko, wystarczy sie nie wychylac i do 2 sie jakos dociagnie :)
Banned
Posts: 3,396
Joined: Oct 11 2006
Gold: 40.00
Warn: 20%
Nov 14 2009 08:33pm
Quote (Accusation @ Nov 15 2009 04:32am)
kurw musze 1.3 k ugrac min ;o po 200-300 dony powinno pojsc szybko, wystarczy sie nie wychylac i do 2 sie jakos dociagnie :)


AKUZACJO

Please stand by...
Thanks, You have sent a friend request to this user. Please contact them for approval of the request to be added as mutual friends.

Please wait while we transfer you...
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2009 08:36pm
Quote (Accusation @ Nov 15 2009 03:32am)
kurw musze 1.3 k ugrac min ;o po 200-300 dony powinno pojsc szybko, wystarczy sie nie wychylac i do 2 sie jakos dociagnie :)


jakbys mial troche wiecej skilla to radzilbym zwykle h/u stawki 100-200fg. Ja takie gram i pozniej robie a/i za to co ugrywam w dzien i albo wychodze na double up albo broke :D
6k fg w niecale 2 tygodnie chyba zrobilem takim sposobem. Moze wroce do 1k stawek jak pozbede sie wt..
Member
Posts: 2,484
Joined: Jun 29 2006
Gold: 652.45
Nov 15 2009 04:01am
gra ktos hu za 50 fg cuz nudy?
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Nov 15 2009 04:16am
Quote (Shapiro @ 15 Nov 2009 03:36)
jakbys mial troche wiecej skilla to radzilbym zwykle h/u stawki 100-200fg. Ja takie gram i pozniej robie a/i za to co ugrywam w dzien i albo wychodze na double up albo broke :D
6k fg w niecale 2 tygodnie chyba zrobilem takim sposobem. Moze wroce do 1k stawek jak pozbede sie wt..


ee juz wole grac dony wiecej osob to ciekawiej, jak gram h/u o marne 100 fg to juz po 2 min mi sie nie chce i wchodze a/i ;o
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Nov 15 2009 04:36am
Quote (Accusation @ 15 Nov 2009 12:16)
ee juz wole grac dony wiecej osob to ciekawiej, jak gram h/u o marne 100 fg to juz po 2 min mi sie nie chce i wchodze a/i ;o


Graj ringi :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1192193194195196491Next
Add Reply New Topic New Poll