Quote (PrzykraSprawa @ Oct 29 2020 11:35am)
Gambit królowej - piękny serial :)
Wlasnie z zonka ogladam i choc nie poswiecam mu 100% mojej uwagi to potwierdzam, ze naprawde fajny.
Bardzo mi sie rzuca w oczy podobienstwo do Pokemonow (i podobnych anime), w ktorych glowny bohater pnie sie w drabince trenerow pokemon, ma swojego arcywroga z ktorym zaluje porazki i oczywiscie chce zlapac je wszystkie i zostac najlepszym trenerem na swiecie.
This post was edited by Pozdrawiam on Oct 29 2020 06:04am