d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1191192193194195211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Jun 10 2013 03:09pm
Quote (Ultrasonic @ 10 Jun 2013 23:02)
http://www.youtube.com/watch?v=3nJY7n8KaOY

na ile graczy max beda te mapy ?
wyglada na o wiele wiecej niz bf 3
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 10 2013 03:11pm
Quote (Trynii @ Jun 10 2013 05:09pm)
na ile graczy max beda te mapy ?
wyglada na o wiele wiecej niz bf 3


64 gralo
i tak beznadziajne to wygladalo ze nie wiem :lol:
Member
Posts: 7,514
Joined: Nov 9 2012
Gold: 5.00
Jun 10 2013 03:12pm
Quote (Ultrasonic @ 10 Jun 2013 22:02)
http://www.youtube.com/watch?v=3nJY7n8KaOY


no kurwa, jaram sie jak stodola. ciekawe jak to bedzie z tym rozdupcaniem wiezowcow. czy jakos oskryptowane i wala sie po pewnym czasie czy gracz ma cos do gadania.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 10 2013 03:44pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 10 2013 04:00pm
BONUS>>>> Close Quaters za Free wpiszcie na Origin ten kod: BF3E3

nie sprawdzalem ale ponoc dziala
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 10 2013 06:36pm
ten kod dziala na ps3,xbox360i i pc

Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 11 2013 06:39am
pre order zlozone? :)

Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Jun 11 2013 10:16am
Quote (Janusz_Tracz @ 10 Jun 2013 22:12)
no kurwa, jaram sie jak stodola. ciekawe jak to bedzie z tym rozdupcaniem wiezowcow. czy jakos oskryptowane i wala sie po pewnym czasie czy gracz ma cos do gadania.
spoko i tak nam nie pujdzie xD

Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Jun 11 2013 10:55am
Quote (cOr @ Jun 11 2013 12:00am)
BONUS>>>> Close Quaters za Free wpiszcie na Origin ten kod: BF3E3

nie sprawdzalem ale ponoc dziala


Specjalnie ściągnąłem origin żeby sprawdzić czy działa, zgadza się kod mi dodało. Chyba wrócę do bf3 po ponad rocznej przerwie. Czy ten dodatek "wchodzi" w grę? Nie wyskoczyło mi żadne nowe okienko z bf3 close quarters tylko mam stare bf limited shit.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jun 11 2013 10:59am
Quote (mysk8er @ Jun 11 2013 05:55pm)
Specjalnie ściągnąłem origin żeby sprawdzić czy działa, zgadza się kod mi dodało. Chyba wrócę do bf3 po ponad rocznej przerwie. Czy ten dodatek "wchodzi" w grę? Nie wyskoczyło mi żadne nowe okienko z bf3 close quarters tylko mam stare bf limited shit.


w gre, sciagnie ci addon
Go Back To Polska Topic List
Prev1191192193194195211Next
Add Reply New Topic New Poll