d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1191192193194195672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 6 2013 06:22am
moge zagrać normalna gierke, nie napinam sie ze wygram bo sa lepsi odemnie, ale poziom reprezentuje dobry i ogarnięty wiec z checia zagram dla zabawy na znak przyjazni :)
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 06:25am
Quote (Kicjov @ Apr 6 2013 12:20pm)
znanym to można byc z bycia gównem conajwyżej na pdrkach, tam grywałem chyba dla beki, nie wime czy jestem znany
nei nic sobie bym nie wkrecal ale widze ze nie checsz grac nie wiem czemu czy cie wszyscy ogrywaja czy sadzisz ze jestem boski i nie grasz z byle kim :) jak cie mam znac, a co masz tma nick hunte nk ?


ale daj nick, dzis mi cos sie pierdoli internet przed chwila katowalem gierke axem rowne 60 minut zeby wygrac, zanioslem innego laptopa do naprawy wiec mozna cos zagrac w poniedzialek jak bede mial czas bo wczesniej go nie oddadza, teraz siedze na jakims japonskim gownie, wystarczy ze podasz nick bo skoro nie grales na pdr, albo grales dla zabawy to musiales grac gdzies na wyzszym lvlu.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 6 2013 06:34am
Quote (Kicjov @ 6 Apr 2013 13:22)
moge zagrać normalna gierke, nie napinam sie ze wygram bo sa lepsi odemnie, ale poziom reprezentuje dobry i ogarnięty wiec z checia zagram dla zabawy na znak przyjazni :)


a co jak mi itemki ukradniesz???????? nie masz zaufania w moich oczach sory........
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Apr 6 2013 06:44am
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Apr 6 2013 08:33am
kurwa tu wielkie placze odchodza a tak naprawde kazdy polski gracz dota 2 jest przyjebanym egoboyem pokroju wezyra smiecia :D
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 08:36am
Quote (rexxer @ Apr 6 2013 02:33pm)
kurwa tu wielkie placze odchodza a tak naprawde kazdy polski gracz dota 2 jest przyjebanym egoboyem pokroju wezyra smiecia :D


w polsce tylko overpow sie wybil w moba a tych najlepszych graczy jest w chuj malo :D creaton tez zawsze byl w chuj ogarniety
Member
Posts: 9,213
Joined: Apr 16 2007
Gold: 954.50
Apr 6 2013 08:37am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 02:36pm)
w polsce tylko overpow sie wybil w moba a tych najlepszych graczy jest w chuj malo :D creaton tez zawsze byl w chuj ogarniety


nieprawda, na garence jat kupe racze
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 08:39am
Quote (wittek @ Apr 6 2013 02:37pm)
nieprawda, na garence jat kupe racze


ty myslisz o innym overpowerze XD ja o tym co gral w hona i byl w finale dreamhacka bodajze. A co do creatona to bardzo dobry gracz
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 6 2013 08:41am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 02:39pm)
ty myslisz o innym overpowerze XD  ja o tym co gral w hona i byl w finale dreamhacka bodajze. A co do creatona to bardzo dobry gracz


i dlatego wybral lol
mzoe rozwijac swoj talent xd
Member
Posts: 9,213
Joined: Apr 16 2007
Gold: 954.50
Apr 6 2013 08:41am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 02:39pm)
ty myslisz o innym overpowerze XD  ja o tym co gral w hona i byl w finale dreamhacka bodajze. A co do creatona to bardzo dobry gracz


miałem na mysli creatona xd
btw wczoraj wdałem sie w dyskusje na temat byłych graczy pdra, którzy odcisneli pietno w historii, zostałem usuniety z tsa, poniewaz powiedziałem, że byłes bardzo dobrym graczem :ph34r:
Go Back To Polska Topic List
Prev1191192193194195672Next
Add Reply New Topic New Poll