Quote (Kicjov @ Apr 6 2013 12:20pm)
znanym to można byc z bycia gównem conajwyżej na pdrkach, tam grywałem chyba dla beki, nie wime czy jestem znany
nei nic sobie bym nie wkrecal ale widze ze nie checsz grac nie wiem czemu czy cie wszyscy ogrywaja czy sadzisz ze jestem boski i nie grasz z byle kim

jak cie mam znac, a co masz tma nick hunte nk ?
ale daj nick, dzis mi cos sie pierdoli internet przed chwila katowalem gierke axem rowne 60 minut zeby wygrac, zanioslem innego laptopa do naprawy wiec mozna cos zagrac w poniedzialek jak bede mial czas bo wczesniej go nie oddadza, teraz siedze na jakims japonskim gownie, wystarczy ze podasz nick bo skoro nie grales na pdr, albo grales dla zabawy to musiales grac gdzies na wyzszym lvlu.