A te gierkę, w sensie warframe, to musisz ją kupić, czy jak poe można ściągnąć z neta?
jest darmowa i cały kontent w grze możesz zdobyć po prostu grając...czasami wymaga to sporo grindu ale nie ma żadnych paywalli albo kupić cześć rzeczy z miejsca za platyne ale to się nie opłaca. czasami trafi się promka -75% na platyne to kupię sobie trochę jak mam na koncie akurat