d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1191192193194195419Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 12:12pm
mi też energole i kawy już nie pomagają. jak jesienna pogoda to chuj. zadowolony jestem bo dziś sporo w warframe zrobiłem eventu i jeszcze 5 dni zostało to dokończę i zdobędę wszystko B)


I masz też trochę forumgoldów na gierkę :drool:
Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 28 2025 12:13pm
I masz też trochę forumgoldów na gierkę :drool:


na razie mam platynę na boosty itp . zatrzymam dla mojego Kochanie jakby potrzebował :rolleyes:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 12:15pm
na razie mam platynę na boosty itp . zatrzymam dla mojego Kochanie jakby potrzebował :rolleyes:


A te gierkę, w sensie warframe, to musisz ją kupić, czy jak poe można ściągnąć z neta?
Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 28 2025 12:18pm
A te gierkę, w sensie warframe, to musisz ją kupić, czy jak poe można ściągnąć z neta?


jest darmowa i cały kontent w grze możesz zdobyć po prostu grając...czasami wymaga to sporo grindu ale nie ma żadnych paywalli albo kupić cześć rzeczy z miejsca za platyne ale to się nie opłaca. czasami trafi się promka -75% na platyne to kupię sobie trochę jak mam na koncie akurat :angel:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 12:38pm
jest darmowa i cały kontent w grze możesz zdobyć po prostu grając...czasami wymaga to sporo grindu ale nie ma żadnych paywalli albo kupić cześć rzeczy z miejsca za platyne ale to się nie opłaca. czasami trafi się promka -75% na platyne to kupię sobie trochę jak mam na koncie akurat :angel:


Patrzyłem na google grafika i nie podoba mi się. Może jakbym zagrał, to bym miał inne zdanie. A tymczasem idę dopić kawę.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 03:38pm
Zrobię sobie ostatnią kawę i chyba pora spać.
Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 28 2025 03:39pm
Zrobię sobie ostatnią kawę i chyba pora spać.


ja tak samo ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 03:41pm
ja tak samo ^_^


Jay nie będzie miał z kim pisać.
Member
Posts: 30,649
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 28 2025 03:43pm
Jay nie będzie miał z kim pisać.


Mój Skarb prowadzi ostrą wojne z bananami co mu ciągle odradzam ale mnie nie słucha :( ja wstane pewnie ok 3 w nocy i posiedze przy kawce godzinkę dwie i dalej w kime. tak mam :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 28 2025 03:54pm
Mój Skarb prowadzi ostrą wojne z bananami co mu ciągle odradzam ale mnie nie słucha :( ja wstane pewnie ok 3 w nocy i posiedze przy kawce godzinkę dwie i dalej w kime. tak mam :mellow:


Ja to jak już zasnę, to śpię długo. Budzik mam co prawda na 8 chyba, ale najczęściej nie chcę mi się go słuchać :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev1191192193194195419Next
Add Reply New Topic New Poll