Quote (Groch @ 10 May 2020 21:08)
Owszem zgadzam się wybitny moze nie jest, ale ale 8/10. Zaczynam 4 sezon, a niestety słyszałem niepochlebne opinie o tym sezonie :(
Eee tam. Uważam, że 3 i 4 sezon są na podobnym poziomie, dobrze się oglądało.
Quote (Dziu @ 10 May 2020 21:27)
Pierwsze dwa spoko, 3 tak troszku spadł a 4 jeszcze nie zacząłem :D
2 pierwsze najlepsze moim zdaniem również.
This post was edited by SimSimSalabim on May 10 2020 02:01pm