d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev1190919101911191219131961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
May 1 2020 05:07pm
Quote (PrzykraSprawa @ May 1 2020 11:53pm)
Człowiek z wysokiego zamku - warte to coś?


Obejrzałem kiedyś 1 sezon. Podobało mi się, ale z tego co słyszałem, to książka jest o niebo lepsza.
Chciałbym ją kiedyś przeczytać i jeszcze przed obejrzeniem kolejnych sezonów, których jest łącznie 4.

Pierwszy sezon oceniam na mocne 7/10.

This post was edited by 2007 on May 1 2020 05:08pm
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
May 6 2020 09:02am
1 sezon La case de papel za mną, iso moar :drool:
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 7 2020 11:55pm
Quote (Groch @ 6 May 2020 17:02)
1 sezon La case de papel za mną, iso moar :drool:


No całkiem spoko ten serial :)
Chociaż nie uważam, że jest tak wybitny, jak piszą o nim w internetach. Takie 7,5/10.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
May 10 2020 01:08pm
Quote (SimSimSalabim @ May 8 2020 07:55am)
No całkiem spoko ten serial :)
Chociaż nie uważam, że jest tak wybitny, jak piszą o nim w internetach. Takie 7,5/10.


Owszem zgadzam się wybitny moze nie jest, ale ale 8/10. Zaczynam 4 sezon, a niestety słyszałem niepochlebne opinie o tym sezonie :(
Member
Posts: 254
Joined: Jul 7 2019
Gold: 0.00
May 10 2020 01:27pm
Quote (Groch @ May 6 2020 05:02pm)
1 sezon La case de papel za mną, iso moar :drool:


Pierwsze dwa spoko, 3 tak troszku spadł a 4 jeszcze nie zacząłem :D
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 10 2020 02:00pm
Quote (Groch @ 10 May 2020 21:08)
Owszem zgadzam się wybitny moze nie jest, ale ale 8/10. Zaczynam 4 sezon, a niestety słyszałem niepochlebne opinie o tym sezonie :(


Eee tam. Uważam, że 3 i 4 sezon są na podobnym poziomie, dobrze się oglądało.

Quote (Dziu @ 10 May 2020 21:27)
Pierwsze dwa spoko, 3 tak troszku spadł a 4 jeszcze nie zacząłem :D


2 pierwsze najlepsze moim zdaniem również.

This post was edited by SimSimSalabim on May 10 2020 02:01pm
Member
Posts: 45,807
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
May 10 2020 04:13pm
Quote (SimSimSalabim @ May 8 2020 06:55am)
No całkiem spoko ten serial :)
Chociaż nie uważam, że jest tak wybitny, jak piszą o nim w internetach. Takie 7,5/10.


Ja skonczylem na drugim sezonie. Serial spoko, ale bylem juz zmeczony jego bohaterami
E: na filmwebie widzialem dobre okreslenie tego w jakim kierunku zaczal isc serial- "telenowela sensacyjna" :D

This post was edited by Pozdrawiam on May 10 2020 04:15pm
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
May 11 2020 01:02am
Quote (SimSimSalabim @ May 10 2020 10:00pm)
Eee tam. Uważam, że 3 i 4 sezon są na podobnym poziomie, dobrze się oglądało.



2 pierwsze najlepsze moim zdaniem również.



W 4 sezonie za dużo jest dla mnie dram romansowych... Baby wszystko komplikują
Member
Posts: 2,853
Joined: Feb 13 2016
Gold: 584.00
May 11 2020 02:12am
Quote (Groch @ May 11 2020 09:02am)
W 4 sezonie za dużo jest dla mnie dram romansowych... Baby wszystko komplikują


koleżanka mówiła mi że bardzo fajny 4 sezon ..

This post was edited by mjelonka on May 11 2020 02:12am
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
May 11 2020 02:22am
Quote (mjelonka @ May 11 2020 10:12am)
koleżanka mówiła mi że bardzo fajny 4 sezon ..


Może właśnie z powodu tych romansów :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev1190919101911191219131961Next
Add Reply New Topic New Poll