d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1190191192193194672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 6 2013 05:06am
Quote (Atanok @ Apr 6 2013 12:36pm)
Hahah wiedzialem, ze potwierdzisz, ze jestes multi bushlicka, ew on zrobil miekka kupe i ty ze mna grales. Lykasz wszystko jak pelikan.



HAHAHAHAHAHA WYZYWALEM CIE SRAJGONKA NA 1V1 W DOTE2 PRZEZ 3 DNI I CO CHWILE SZEDL Z TWOJEJ STRONY TAKTYCZNY DODGE (SPAMOWALEM Z HASLEM DO GRY NA D2JOTESPE W CHUJ CZASU).

NIGDY NIE GRALEM W HONA, WIEC NIE WYKRECAJ SIE, BO TO TY OBSRALES ZBROJE, A MOJE TEMATY BYLY NIEJEDNOKROTNIE ZAMYKANE BO NIE PODJALES.

/TOTAL POLAK

OSTATECZNIE HUNTER ROZGROMIL CIE NA TWOIM PODWORKU, W TWOJA GRE WIEC NIE MA POTRZEBY ZEBYM NAWET WLACZYL DOTE. JESLI JEDNAK MASZ CHOCIAZ ODROBINE HONORU I LUBISZ ZOSTAC ZNISZCZONY TO ZAPRASZAM.

This post was edited by bushlick on Apr 6 2013 05:10am
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 6 2013 05:09am
Quote (bushlick @ 6 Apr 2013 13:06)
HAHAHAHAHAHA WYZYWALEM CIE NA 1V1 W DOTE2 PRZEZ 3 DNI I CO CHWILE SZEDL Z TWOJEJ STRONY TAKTYCZNY DODGE.

NIGDY NIE GRALEM W HONA, WIEC NIE WYKRECAJ SIE, BO TO TY OBSRALES ZBROJE, A MOJE TEMATY BYLY NIEJEDNOKROTNIE ZAMYKANE BO NIE PODJALES.

/TOTAL RZYG


to tak jak hamter :~)
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Apr 6 2013 05:13am
Norbert nie grasz w obronę starożytnych więc co kuamczysz :angry:
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 6 2013 05:39am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 11:00am)
mozesz wejsc do nas na speca i sie grac nauczyc :P



chyba feedować :D krowa która dużo "muczy" daje mało mleka :)
spokojnie chłopcze, jak ja zaczynałem grać w dote, to ty na komunię dostawałeś warcrafta
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 05:42am
Quote (Kicjov @ Apr 6 2013 11:39am)
chyba feedować :D krowa która dużo "muczy" daje mało mleka :)
spokojnie chłopcze, jak ja zaczynałem grać w dote, to ty na komunię dostawałeś warcrafta


jakos cie nie pamietam ani z biednego epdl ani z zadnych lig zagranicznych moze pora sie przedstawic 'chlopcze' z dlugimi wloskami
Member
Posts: 5,065
Joined: Dec 14 2005
Gold: 1,073.00
Apr 6 2013 05:53am
chcialbym pozdrowic wojcia!
HEY M8 :wub:

e: fajnie sie czyta ten placz, keep goin B)

This post was edited by undek on Apr 6 2013 05:55am
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 6 2013 05:54am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 12:42pm)
jakos cie nie pamietam ani z biednego epdl ani z zadnych lig zagranicznych moze pora sie przedstawic 'chlopcze' z dlugimi wloskami


no i juz popelniles dwa bledy:
nie mam dlugich włosów
gdybyś używał głowy nie tylko do hodowania włosów to byś mógł się domyslec że moze mam na garenie inny nick niż tutaj :)
zagramy to zobaczymy coś wart, ale nie teraz na pewno można wieczorem
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 6 2013 06:14am
az 2 strony zaspamione? :o zaraz czytam
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 06:16am
Quote (Kicjov @ Apr 6 2013 11:54am)
no i juz popelniles dwa bledy:
nie mam dlugich włosów
gdybyś używał głowy nie tylko do hodowania włosów to byś mógł się domyslec że moze mam na garenie inny nick niż tutaj :)
zagramy to zobaczymy coś wart, ale nie teraz na pewno można wieczorem


olewam juz wasze 'gry' sobie wkrecisz jak sajgon ze wygrales albo martynka ze nie chce cie dodac i bedziesz mi tu trul dupe, gdybys byl kims znanym to bys sie przedstawil a conajmniej bys mnie znal szczegolnie z gareny, do zobaczenia kiedys tam elo =]
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 6 2013 06:20am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 01:16pm)
olewam juz wasze 'gry' sobie wkrecisz jak sajgon ze wygrales albo martynka ze nie chce cie dodac  i bedziesz mi tu trul dupe, gdybys byl kims znanym to bys sie przedstawil a conajmniej bys mnie znal szczegolnie z gareny, do zobaczenia kiedys tam elo =]



znanym to można byc z bycia gównem conajwyżej na pdrkach, tam grywałem chyba dla beki, nie wime czy jestem znany
nei nic sobie bym nie wkrecal ale widze ze nie checsz grac nie wiem czemu czy cie wszyscy ogrywaja czy sadzisz ze jestem boski i nie grasz z byle kim :) jak cie mam znac, a co masz tma nick hunte nk ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1190191192193194672Next
Add Reply New Topic New Poll