Ja będę piątą sobie robił chyba, rozpuszczalną z łyżeczką cukru i do tego śmietana kremówka.
ja wypiłem 2 argusy. chłopaki się głowią jak zamontować kabinę

teraz też pije rozpuszczałkę z mlekiem i cukrem. dziś chyba też trochę pokoczuje bo spałem do 14 z przerwami