d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev1190419051906190719081961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,815
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Mar 17 2020 12:46pm
Quote (crunk_mp @ Feb 23 2020 01:11pm)
Mindhuntera oglądam i nawet daje rade.


Drugi sezon chujowy imo.
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2020 12:46pm
Quote (Pozdrawiam @ Mar 17 2020 07:46pm)
Drugi sezon chujowy imo.

Niestety
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Mar 18 2020 04:34pm
Co Wy pierdolicie? Mindhunter wciągam odcinek po odcinku, pierwszy i drugi sezon wchodzi jak kryształ od Waltera Whitea.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 19 2020 05:16pm
Botoks na Netflixie.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 20 2020 12:28am
Quote (SimSimSalabim @ Mar 18 2020 10:34pm)
Co Wy pierdolicie? Mindhunter wciągam odcinek po odcinku, pierwszy i drugi sezon wchodzi jak kryształ od Waltera Whitea.
Bez przesady, 7/10 co najwyzej :mellow:
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Mar 20 2020 01:09am
Quote (Pozer @ 20 Mar 2020 07:28)
Bez przesady, 7/10 co najwyzej :mellow:


Pozerino 7/10 to wysoka nota. Sam dałbym mu 9/10. Może gdybym miał spaczony gust filmami o superbohaterach to też skończyłoby się na 7.

W każdym razie serial godny polecenia.

Jest jakiś inny tytuł, w stylu Mindhuntera?
Member
Posts: 20,817
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Mar 20 2020 01:15am
Quote (SimSimSalabim @ Mar 20 2020 08:09am)
Pozerino 7/10 to wysoka nota. Sam dałbym mu 9/10. Może gdybym miał spaczony gust filmami o superbohaterach to też skończyłoby się na 7.

W każdym razie serial godny polecenia.

Jest jakiś inny tytuł, w stylu Mindhuntera?


MANHUNT: UNABOMBER
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Mar 20 2020 01:16am
Quote (PrzykraSprawa @ 20 Mar 2020 08:15)
MANHUNT: UNABOMBER


Dzięki :)
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Apr 5 2020 07:28am
Z nudów do tbbt wróciłem, pewnie o ebejrze do końca zanim skończy się kwarantanna. :bouncy:
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 5 2020 07:34am
Widzialem Castelvania czy jakos tak. Film animowany dla osob 18+
Bardzo fajny, polecam.
Go Back To Polska Topic List
Prev1190419051906190719081961Next
Add Reply New Topic New Poll