Quote (2007 @ Feb 1 2020 10:08pm)
Obejrzałem dwa pierwsze odcinki z najnowszej serii star-trecka (Pikard) i jako wieloletni fan tego uniwersum, jestem bardzo zadowolony z tej produkcji.
Mega hype z mojej strony.
Trzeci odcinek już za mną. Czekam na czwarty.