d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev1189919001901190219031961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Dec 13 2019 10:50am
Quote (PrzykraSprawa @ Dec 13 2019 08:44am)
Dziś wjechał 4 sezon The Expanse. :banana:

O kurwa właśnie się skapnąłem że 3 sezonu nie widziałem, ale faza ja pierdole.

Czyli teraz musisz aż 2 sezony obejrzeć? :(
Member
Posts: 20,817
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Dec 13 2019 10:58am
Quote (PQA @ Dec 13 2019 05:50pm)
Czyli teraz musisz aż 2 sezony obejrzeć? :(


Noo :D
a za tydzień już wiedźmin, po drodze jeszcze Mandalorian, Watacha i Ray Donovan :D
Member
Posts: 37,053
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Dec 14 2019 12:15pm
Skończyłem narcos i średni ten ostatni sezon. Oglądnąłem właściwie dla zasady, pierwsze dwa zdecydowanie bardziej wciągające
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 25 2019 04:45pm
Dlaczego te smiecie z netflixa wydaja seriale dostepne tylko w niektorych regionach? Dlaczego cos jest np. w kanadzie i indiach, ale juz w usa czy niemczech albo takiej polsce nie?
Member
Posts: 20,817
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Dec 25 2019 04:53pm
Quote (Grigo @ Dec 25 2019 11:45pm)
Dlaczego te smiecie z netflixa wydaja seriale dostepne tylko w niektorych regionach? Dlaczego cos jest np. w kanadzie i indiach, ale juz w usa czy niemczech albo takiej polsce nie?


licencja?
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Dec 25 2019 05:14pm
Quote (PrzykraSprawa @ Dec 25 2019 11:53pm)
licencja?

Dawno nie czytałem tak mądrych słów.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 25 2019 05:19pm
Quote (PrzykraSprawa @ Dec 25 2019 11:53pm)
licencja?


No co licencja?
Member
Posts: 20,817
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Dec 25 2019 06:32pm
Quote (Grigo @ Dec 26 2019 12:19am)
No co licencja?


Brak licencji, ktoś inny ma licencję?
Member
Posts: 45,817
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Dec 25 2019 06:57pm
Ze dwa miechy temu wykupilem amazon prime i kompletnie o nim zapomnialem, wiec teraz nadrabiam zaleglosci.
Wraz z zonka ogladam Carnival Row (jestesmy po 4 z 8 odcinkow)- jednosezonowy serial osadzony w steampunkowym swiecie pelnym fantastycznych stworzen, w ktorym glowny bohater probuje odnalezc bestie, ktora przerabia swoje ofiary na kebab. Ogromnym plusem sa kostiumy i scenerie, jak narazie dalbym 7,5/10
Jak juz zonka poszla spac to ogladam Kleszcza- parodie filmow o superbohaterach, gdzie zwykly leszcz i super- kleszcz lacza sily aby walczyc z superhiperzloczynca. Serial genialnie parodiuje forme, jaka zazwyczaj maja produkcje i po obejrzeniu 11 z okolo 25 odcinkow oceniam go bardzo wysoko, gdyz zdarzylo mi sie ryknac ze smiechu nieraz :D

This post was edited by Pozdrawiam on Dec 25 2019 06:57pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Dec 26 2019 06:37am
Quote (PrzykraSprawa @ Dec 26 2019 01:32am)
Brak licencji, ktoś inny ma licencję?


Nie zawsze tak jest, teraz np. wyszedl 3. sezon Medici i w PL nikt tego nie emituje. Chcialem na legalu obejrzec i nie ma gdzie :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1189919001901190219031961Next
Add Reply New Topic New Poll