Ze dwa miechy temu wykupilem amazon prime i kompletnie o nim zapomnialem, wiec teraz nadrabiam zaleglosci.
Wraz z zonka ogladam Carnival Row (jestesmy po 4 z 8 odcinkow)- jednosezonowy serial osadzony w steampunkowym swiecie pelnym fantastycznych stworzen, w ktorym glowny bohater probuje odnalezc bestie, ktora przerabia swoje ofiary na kebab. Ogromnym plusem sa kostiumy i scenerie, jak narazie dalbym 7,5/10
Jak juz zonka poszla spac to ogladam Kleszcza- parodie filmow o superbohaterach, gdzie zwykly leszcz i super- kleszcz lacza sily aby walczyc z superhiperzloczynca. Serial genialnie parodiuje forme, jaka zazwyczaj maja produkcje i po obejrzeniu 11 z okolo 25 odcinkow oceniam go bardzo wysoko, gdyz zdarzylo mi sie ryknac ze smiechu nieraz
This post was edited by Pozdrawiam on Dec 25 2019 06:57pm