Quote (Czlowiek_Interesu @ 1 Apr 2013 19:52)
kupilem premium > wklepalem key do origin i pokazalo na zielonym tle ze dodatek dodany do mojego emaila i teraz sie sciagaja dlc. ale w battlelogu nadal nie widze zebym mial premium i nie moge grac w b2k ktory chyba jest juz zawarty w grze.
jak chce dolaczyc do serwera to wybija:
Aby grać na tym serwerze, musisz posiadać: Powrót do Karkand
najlepiej wyjeb wszystko i zainstaluj od nowa
jednak sie skusiles...........................................bedziemy cisnoc na moturze