d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1189190191192193211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 27 2013 03:14am
Quote (Alyx @ 27 Mar 2013 10:06)
Jeszcze nie ma podanej wymaganej specyfikacji do BF4 ? Coś czuję, że szykuje się zmiana kompa jak przy bad company 2 :p


Zmieniasz komputer, żeby grać na max detalach, czy żeby w ogóle ruszyć?
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Mar 27 2013 03:19am
Quote (Grigo @ 27 Mar 2013 11:14)
Zmieniasz komputer, żeby grać na max detalach, czy żeby w ogóle ruszyć?


Raczej max detale, bf3 odpuściłem bo potrzebowałem laptopa a lenovo y580 średnio mi go uciągał :d
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Mar 27 2013 06:26am
Quote (Alyx @ 27 Mar 2013 09:19)
Raczej max detale, bf3 odpuściłem bo potrzebowałem laptopa a lenovo y580 średnio mi go uciągał :d
Mi Bf3 na y580 smiga na max detalach.

Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Mar 27 2013 06:31am
Quote (kaaba @ Mar 27 2013 01:26pm)
Mi Bf3 na y580 smiga na max detalach.


granie w gry na laptopie lolololol
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Mar 27 2013 07:55am
Quote (DzonyPe @ 27 Mar 2013 14:31)
granie w gry na laptopie lolololol


e y580 spoko nawet, ja gram tylko w d3/wow i cs 1.6 / cz to wystarcza

ale nie wiem jaką wersję ma kolega wyżej

ja kupowałem i5/8gb ram a były jeszczze wersje i7 ale 4 k za laptopa to juz przesada
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Mar 27 2013 08:01am
Quote (Alyx @ 27 Mar 2013 13:55)
e y580 spoko nawet, ja gram tylko w d3/wow i cs 1.6 / cz to wystarcza

ale nie wiem jaką wersję ma kolega wyżej

ja kupowałem i5/8gb ram a były jeszczze wersje i7 ale 4 k za laptopa to juz przesada
Mam taki sam koles i dziala bez zarzutów.

Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 1 2013 12:52pm
kupilem premium > wklepalem key do origin i pokazalo na zielonym tle ze dodatek dodany do mojego emaila i teraz sie sciagaja dlc. ale w battlelogu nadal nie widze zebym mial premium i nie moge grac w b2k ktory chyba jest juz zawarty w grze.

jak chce dolaczyc do serwera to wybija:

Aby grać na tym serwerze, musisz posiadać: Powrót do Karkand

This post was edited by Czlowiek_Interesu on Apr 1 2013 12:54pm
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2013 02:41pm
ale wjebałem dzis na serwer z pp-19 i wyjebałem serie bez deda 23
ISO GZ synu marnotrawny
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Apr 1 2013 03:58pm
Quote (Czlowiek_Interesu @ 1 Apr 2013 19:52)
kupilem premium > wklepalem key do origin i pokazalo na zielonym tle ze dodatek dodany do mojego emaila i teraz sie sciagaja dlc. ale w battlelogu nadal nie widze zebym mial premium i nie moge grac w b2k ktory chyba jest juz zawarty w grze.

jak chce dolaczyc do serwera to wybija:

Aby grać na tym serwerze, musisz posiadać: Powrót do Karkand
najlepiej wyjeb wszystko i zainstaluj od nowa
jednak sie skusiles...........................................bedziemy cisnoc na moturze

Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 2 2013 01:18pm
tak chwile poprzegladalem mapy z tych dlc, to oczywiscie w podstawce dali najgorsze jakie sie dalo. dziwie sie, ze tyle w nie gralem bez premium.
Go Back To Polska Topic List
Prev1189190191192193211Next
Add Reply New Topic New Poll