d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1189190191192193672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 04:14am
Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 6 2013 10:13am)
chuj mnie jakis smerf obchodzi, ja mam inny nick i dobrze o tym wiesz, brnij dalej w tym gownie :~)


wiec go podaj dodam cie i zagramy ? idiote to mozesz z sajgonki robic jakos wasze bajeczki na moj temat malo mnie interesuja, dodal mnie smerf = to jestes na bank ty a ze sie obsrales to juz nie moja wina

e nie martw sie nie jestes sam takich jak ty jest na peczki tworzycie jedna wielka armie slabych istot :(

This post was edited by HunTer]nK[ on Apr 6 2013 04:18am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 6 2013 04:19am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 12:06pm)
tak strasznie sie boje typa ktory nie chce podac nicka w grze komputerowej :cry:
niezlym jestes gruberem sajgonka skoro zdajesz sobie sprawe z tego ze sa skriny z naszej gry hon a klamiesz ze wygrales :lol:
Po co ja komputer wlaczalem :D
http://i47.tinypic.com/2u62y45.jpg

zegnam ozieble martynko idz grac swoje pubiksy


No dawaj je, I dare you. Ja nie ejstem tardem z pdr, zeby nagrywac filmiki jak trashuje latwiakow na midzie, ale skoro tak sie upierasz to dawaj te skriny i sie posmiejemy.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 6 2013 04:20am
Quote (HunTer]nK[ @ 6 Apr 2013 12:14)
wiec go podaj dodam cie i zagramy ? idiote to mozesz z sajgonki robic jakos wasze bajeczki na moj temat malo mnie interesuja, dodal mnie smerf = to jestes na bank ty a ze sie obsrales to juz nie moja wina


tak, tak, siedz dalej w tym temacie, krzycz i nie graj z nikim, zeby przypadkiem nie wyszlo, ze nie ogarniasz doty, ja sobie z sajgonem teraz pogram, zegnam :santa:
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 04:20am
Quote (Atanok @ Apr 6 2013 10:19am)
No dawaj je, I dare you. Ja nie ejstem tardem z pdr, zeby nagrywac filmiki jak trashuje latwiakow na midzie, ale skoro tak sie upierasz to dawaj te skriny i sie posmiejemy.


musialbym cofnac sie o jakies 200 stron na jsp typie jak to nie jestes? dostalismy forseken archerke ktora nigdy wczesniej nie gralem i mialem 20 deny wiecej niz ty? eustachy byl na obsie wiec nie wiem po co krecisz nie mamy o czym rozmawiac typku

Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 6 2013 10:20am)
tak, tak, siedz dalej w tym temacie, krzycz i nie graj z nikim, zeby przypadkiem nie wyszlo, ze nie ogarniasz doty, ja sobie z sajgonem teraz pogram, zegnam  :santa:


nic innego ci nie pozostalo jak gra z typem ktory myslal ze umie grac w gry moba a pozniej zapraszal mnie na ts zebym z nim pogral, smiech na sali, zawsze uzywalem takiego powiedzenia ze 'slabi gracze trzymaja sie razem' troche w bardziej wulgarnej formie, ale nie bede sie tu rozpisywal nie ma co % lapac za obrazanie jakiegos 'nikta'


Quote (EustachyMotyka @ Mar 23 2013 04:25pm)
no wlasnie nie, biliscie sie 15min i po 15min zdecydowaliscie sie ze ten kto wiecej last hitow na creepy mial wygral, toz to smieszne


Quote (EustachyMotyka @ Mar 23 2013 10:32pm)
nie wiem mozliwe, ja jednak pamietam forsejkena

co tam sajgon

This post was edited by HunTer]nK[ on Apr 6 2013 04:27am
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 6 2013 04:28am
Quote (HunTer]nK[ @ 6 Apr 2013 12:20)
musialbym cofnac sie o jakies 200 stron na jsp typie jak to nie jestes? dostalismy forseken archerke ktora nigdy wczesniej nie gralem i mialem 20 deny wiecej niz ty? eustachy byl na obsie wiec nie wiem po co krecisz nie mamy o czym rozmawiac typku



nic innego ci nie pozostalo jak gra z typem ktory myslal ze umie grac w gry moba a pozniej zapraszal mnie na ts zebym z nim pogral, smiech na sali, zawsze uzywalem takiego powiedzenia ze 'slabi gracze trzymaja sie razem' troche w bardziej wulgarnej formie, ale nie bede sie tu rozpisywal nie ma co % lapac za obrazanie jakiegos 'nikta'





co tam sajgon


nom i dlatego nie chcesz ze mna grac, logiczne
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 04:29am
Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 6 2013 10:28am)
nom i dlatego nie chcesz ze mna grac, logiczne


moge zagrac ja sam z zamknietymi slotami na 5 martynek i i tak wygram B)
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 6 2013 04:36am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 12:20pm)
musialbym cofnac sie o jakies 200 stron na jsp typie jak to nie jestes? dostalismy forseken archerke ktora nigdy wczesniej nie gralem i mialem 20 deny wiecej niz ty? eustachy byl na obsie wiec nie wiem po co krecisz nie mamy o czym rozmawiac typku



nic innego ci nie pozostalo jak gra z typem ktory myslal ze umie grac w gry moba a pozniej zapraszal mnie na ts zebym z nim pogral, smiech na sali, zawsze uzywalem takiego powiedzenia ze 'slabi gracze trzymaja sie razem' troche w bardziej wulgarnej formie, ale nie bede sie tu rozpisywal nie ma co % lapac za obrazanie jakiegos 'nikta'





co tam sajgon


Hahah wiedzialem, ze potwierdzisz, ze jestes multi bushlicka, ew on zrobil miekka kupe i ty ze mna grales. Lykasz wszystko jak pelikan.
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 04:37am
Quote (Atanok @ Apr 6 2013 10:36am)
Hahah wiedzialem, ze potwierdzisz, ze jestes multi bushlicka, ew on zrobil miekka kupe i ty ze mna grales. Lykasz wszystko jak pelikan.


buszlik i ja to zupelnie dwie rozne osoby a to ze sie znamy z dota, nie czyni nas multi :rofl:

This post was edited by HunTer]nK[ on Apr 6 2013 04:48am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Apr 6 2013 04:40am
TYLE PŁACZU W JEDNYM MIEJSCU NIE WIDZIAŁEM TEGO JESZCZEEEEEEEEEEEEE O POPACZ
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 6 2013 05:00am
Quote (l1pa @ Apr 6 2013 10:56am)
a chemp jset w docie 2 ?


czemp sie przerzucil na lol, gre dla gowien i jest tam nawet wysoko :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1189190191192193672Next
Add Reply New Topic New Poll