okłamujesz lekarza? przecież to głupota...
Tak? Będąc z nim szczery, zaraz by mnie zamknęli z powrotem w szpitalu. To lekarz sądowy przypominam. Kolesia, który był w szpitalu, a wyszedł i naćpał się fety, bo mu wyszło na testach, to go zawrócili i 1,5 roku siedział z powrotem, bo nie utrzymał abstynencji.
This post was edited by extravagant on Oct 27 2025 09:21pm