Quote (Tradek_Mk @ 1 May 2013 01:58)
z poe bylo to samo, latwo
no, z poe to byla masakra bo tam mozna tylko bylo sciagnac tych ich klientem
/e btw jest ktos normalny z mikrofonem (nie to co lander) zebysmy sobie pograli razem bez pierdolenia sie z pisaniem na spierdolonym czacie?
ja mam jakiegos wizarda hellboya i wale z kulki
/e2, o kurwa 4k ludzi w kolejce :|
This post was edited by EustachyMotyka on May 1 2013 02:57am