d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1181920212240Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Apr 30 2013 12:38pm
Quote (kacperq @ Apr 30 2013 05:55pm)
dajcie jakis ogarniety link do downloadu bo z mojego idzie ledwo 30kb


wez pobieranie przez torrent, powinno byc lepiej.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 30 2013 12:39pm
Quote (Fatality-SoF @ Apr 30 2013 06:38pm)
wez pobieranie przez torrent, powinno byc lepiej.


15
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 01:04pm
http://www.gamefront.com/files/23234448/Neverwinter_NW_1_20130416a_3_rar

http://www.gamershell.com/download_99955.shtml

http://www.atomicgamer.com/games/6982/neverwinter/files#full%20version

Tu macie mirrory

Quote (EustachyMotyka @ Apr 30 2013 07:29pm)
ojapierdole, wbilem do miasta gdzie pelno cweli i fps z 50 spadl mi do 0
nawet d3 mi lepiej smigalo :(


slunski komputr na wungiel
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Apr 30 2013 02:26pm
co za spierdolona strona gdzie jest download
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 30 2013 04:32pm
chujnia, nie chce mi sie w to grac z grafika jak w tibii :(
/e teraz sie nei chce nawet zaktualizowac...

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 30 2013 04:35pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 30 2013 06:58pm
Quote (OneMoreRep @ 30 Apr 2013 21:26)
co za spierdolona strona gdzie jest download


z poe bylo to samo, latwo
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 30 2013 11:41pm
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 12:32am)
chujnia, nie chce mi sie w to grac z grafika jak w tibii :(
/e teraz sie nei chce nawet zaktualizowac...


masz aids

http://nw-forum.perfectworld.com/showthread.php?162831-Launcher-issues-Read-the-first-post-for-solutions
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 1 2013 02:52am
Quote (Tradek_Mk @ 1 May 2013 01:58)
z poe bylo to samo, latwo


no, z poe to byla masakra bo tam mozna tylko bylo sciagnac tych ich klientem
/e btw jest ktos normalny z mikrofonem (nie to co lander) zebysmy sobie pograli razem bez pierdolenia sie z pisaniem na spierdolonym czacie?
ja mam jakiegos wizarda hellboya i wale z kulki
/e2, o kurwa 4k ludzi w kolejce :|

This post was edited by EustachyMotyka on May 1 2013 02:57am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 1 2013 02:57am
Quote (EustachyMotyka @ May 1 2013 10:52am)
no, z poe to byla masakra bo tam mozna tylko bylo sciagnac tych ich klientem
/e btw jest ktos normalny z mikrofonem (nie to co lander) zebysmy sobie pograli razem bez pierdolenia sie z pisaniem na spierdolonym czacie?
ja mam jakiegos wizarda hellboya i wale z kulki


ktury le_wer
/e rano mialem 16k czy cos ale z 10 minut i poszło. Chcialem dote juz wlaczac

This post was edited by Lander on May 1 2013 02:58am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 1 2013 03:04am
Quote (Lander @ 1 May 2013 09:57)
ktury le_wer
/e rano mialem 16k czy cos ale z 10 minut i poszło. Chcialem dote juz wlaczac


no popacz, ja juz 12min i dopiero 1k ludzi minalem
/e i jeszcze ustawienia graficzne mi sie resetuja przy minimalizacji gry, jasnosc dokladnie...

This post was edited by EustachyMotyka on May 1 2013 03:05am
Go Back To Polska Topic List
Prev1181920212240Next
Closed New Topic New Poll