d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1181920212260Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
May 4 2012 08:53am
Quote (Yuanek @ 4 May 2012 15:32)
Dzisiaj lajcik, ale jeszcze Matma P + R, angielski P, fizyka P i biologia i chemia R :P Plus ustne :P


widze chetnego na lodzki um :o
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 4 2012 08:56am
Mam nadzieję, że moja metoda zwana NA ODPIERDOL SIĘ nie zawiodła mnie dziś :rolleyes:
Member
Posts: 4,657
Joined: Feb 11 2007
Gold: 0.00
May 4 2012 08:58am
Jebac mature, sesja is coming :|
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
May 4 2012 09:07am
Quote (Stiffus @ 4 May 2012 16:24)
To chyba wieksza szansa dla humanistow, o ile dobrze rozumuje?


Nie wiem jak rozumujesz, ale chodzi o to, że zadania mają być bardziej "z życia wzięte" - czyli wymagać więcej logicznego myślenia i pomysłu. Przynajmniej tak mówił jakiś typo w radiu wczoraj/przedwczoraj.
Mi się wydaje natomiast, że humany muszą mieć wszystko podane na tacy, w sensie "masz a, b, c, oblicz d" a jak już to samo zadanie przedstawione zostanie w formie praktycznej, to głupieją.
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
May 4 2012 09:14am
NIE MA HUMANOW I SCISLYCH

mozna byc intelektualista lub debilem.
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
May 4 2012 09:25am
Quote (jestem_bogiem @ 4 May 2012 17:14)
NIE MA HUMANOW I SCISLYCH

mozna byc intelektualista lub debilem.


Vouch
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
May 4 2012 09:27am
Quote (jestem_bogiem @ 4 May 2012 17:14)
NIE MA HUMANOW I SCISLYCH

mozna byc intelektualista lub debilem.


Chodziło mi raczej o podział profilowy, bo ludzie z pol-histów etc. i mają matme w dupie generalnie.
Member
Posts: 12,036
Joined: Sep 9 2010
Gold: 75.00
May 4 2012 09:30am
Quote (Nensato @ 4 May 2012 16:27)
Chodziło mi raczej o podział profilowy, bo ludzie z pol-histów etc. i mają matme w dupie generalnie.


tak, a pisza matme na podstawie na 100% - jak moj kumpel rok temu, poza tym napisal pol hist i wos na r 80%+ - i nie jest humanem.
Member
Posts: 733
Joined: Jan 12 2009
Gold: 360.85
May 4 2012 09:42am
Podobno najlepsi poloniści to Ci po mat-fizach :P
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 4 2012 10:36am
w poniedziałek angielski
na 15:30 QQ
Go Back To Polska Topic List
Prev1181920212260Next
Add Reply New Topic New Poll