Quote (VolveR @ Apr 14 2011 05:39pm)
Większość gra szwabami i ruskimi.
Ja gram sowietami i po kolei czołgi moje: MS-1 -> AT-1 -> T-26
Destroyer ma fajny dmg, ale jakoś wolę mobilność i możliwość obracania lufy dookoła.
Denerwuje mnie to ze Ruski czolg jest w chuj wolny, z kolei jak wzialem ten amerykanski najszybszy to 1 hit i nie moglem sie poruszac... teraz przetestuje Germanski
