d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev11819202122805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Apr 14 2011 09:40am
mam gre,konto,gram juz i mam chujowy czolg ;d
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 14 2011 09:57am
jeszcze 2k i bede mial bt-2 :drool:
on jest tier 2 ta?
Member
Posts: 3,602
Joined: Mar 20 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 14 2011 10:36am
Hm, którym czołgiem zacząć grać i w który iść, rozwijać?

MS-1, Leichtetraktor czy T1 Cunnigham?
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 14 2011 10:39am
Większość gra szwabami i ruskimi.
Ja gram sowietami i po kolei czołgi moje: MS-1 -> AT-1 -> T-26
Destroyer ma fajny dmg, ale jakoś wolę mobilność i możliwość obracania lufy dookoła.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 14 2011 10:41am
AT-2 :drool:
Member
Posts: 3,602
Joined: Mar 20 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 14 2011 10:42am
Quote (VolveR @ Apr 14 2011 05:39pm)
Większość gra szwabami i ruskimi.
Ja gram sowietami i po kolei czołgi moje: MS-1 -> AT-1 -> T-26
Destroyer ma fajny dmg, ale jakoś wolę mobilność i możliwość obracania lufy dookoła.


Denerwuje mnie to ze Ruski czolg jest w chuj wolny, z kolei jak wzialem ten amerykanski najszybszy to 1 hit i nie moglem sie poruszac... teraz przetestuje Germanski :P
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Apr 14 2011 10:43am
Quote (VolveR @ Apr 14 2011 05:39pm)
Większość gra szwabami i ruskimi.
Ja gram sowietami i po kolei czołgi moje: MS-1 -> AT-1 -> T-26
Destroyer ma fajny dmg, ale jakoś wolę mobilność i możliwość obracania lufy dookoła.


nie muw, ze kupuiesz premium :o
Member
Posts: 3,602
Joined: Mar 20 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 14 2011 10:47am
Amerykanski tez chujowy :P
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 14 2011 11:01am
Widze niemiecki czolg zapierdala z szkoujaca predkoscia 8 km/h
Jakas dziwna ta gra, za chuj nie widac czy kogos trafilem czy nie i jak tu sie kurwa uczyc.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Apr 14 2011 11:01am
Quote (Saygon @ Apr 14 2011 06:01pm)
Widze niemiecki czolg zapierdala z szkoujaca predkoscia 8 km/h
Jakas dziwna ta gra, za chuj nie widac czy kogos trafilem czy nie i jak tu sie kurwa uczyc.


mój jedzie 17/h po prostej
MOC KUHWA!
Go Back To Polska Topic List
Prev11819202122805Next
Add Reply New Topic New Poll