d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1181920212283Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 27 2010 02:22pm
Quote (InCrOyFoRBLee @ 27 Dec 2010 16:20)
mam od wczoraj internet


widz eze fajne konto pod choinke dstales :wub:
Joined: Oct 23 2009
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Dec 27 2010 02:32pm
Ostatnio bylem z bratem na imprezie w jednym z klubow z Edynburgu. Bylem mocno najebany, moj brat bajerowal jakas polke a ja podbijalem do jakiejs szkotki. Tancze z nia, leci bajera, ona jezdzi mi na chuju a tu wbija koles z piana w pysku i mi odpycha od niej podajac sie za jej chlopaka. Rzucal sie ale ochroniarz byl na posterunku, ja tam zreszta mialem mega faze i wyjebane w niego. Poszedlem po drina, wypilem, poszedlem sie wylac. A tu w kiblu ten szkoci i paru innych. Oczywiscie spinka do mnie, zaczynaja mnie popychac to ja nie bawiac sie w szarpanie wypierdolilem jednemu soczysta bule. Ale ze bylo az 5 albo 6 typa to w ciasnym kiblu, ja ledwo widzialem na oczy, a nogi uginaly sie pod ciezarem wypitego alkoholu to szybko szkociki sprowadzily mnie na sciane gdzie dostawalem oklep. Ale wtem do kibla wkroczyl moj brat w celu oddania moczy, jednak gdy zobaczyl mnie w opalach szybko przystapil do ataku. Szkoty rzucily sie do ataku na niego co ja wykorzystalem trzymajac jednego z nich i nakurwiajac z calych sil po lbie (a lby skurwysyny maja twarde). Moj brat w tym czasie klepal sie z reszta, niektorzy probowali pomoc temu, ktorego ja klepalem. Dwoch spierdolilo w ogole z kibla, ci co zostali dostawali lomot wiec spierdolilo kolejnych dwoch tak wiec napierdalalismy jednego szkota z bratem. Wpadla bramka i nas wyprowadzila z klubu.
Skutek walki: moja piesc obolala i spuchnieta, troche pobrudzone buty i podbite oko, moj brat natomiast mial koszulke we krwi (ale zaden z nas nie krwawil wiec to szkocka krew) i obolala warge. Szkoty natomiast cale poobijane staly przed klubem przy ochronie i nam odgrazali ze dzwonia po kolegow.
Heh tak to jest z polakami, zmaca ci dziewczyne na imprezie a potem jeszcze wpierdoli.
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2011 02:48pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Dec 27 2010 10:32pm)
Ostatnio bylem z bratem na imprezie w jednym z klubow z Edynburgu. Bylem mocno najebany, moj brat bajerowal jakas polke a ja podbijalem do jakiejs szkotki. Tancze z nia, leci bajera, ona jezdzi mi na chuju a tu wbija koles z piana w pysku i mi odpycha od niej podajac sie za jej chlopaka. Rzucal sie ale ochroniarz byl na posterunku, ja tam zreszta mialem mega faze i wyjebane w niego. Poszedlem po drina, wypilem, poszedlem sie wylac. A tu w kiblu ten szkoci i paru innych. Oczywiscie spinka do mnie, zaczynaja mnie popychac to ja nie bawiac sie w szarpanie wypierdolilem jednemu soczysta bule. Ale ze bylo az 5 albo 6 typa to w ciasnym kiblu, ja ledwo widzialem na oczy, a nogi uginaly sie pod ciezarem wypitego alkoholu to szybko szkociki sprowadzily mnie na sciane gdzie dostawalem oklep. Ale wtem do kibla wkroczyl moj brat w celu oddania moczy, jednak gdy zobaczyl mnie w opalach szybko przystapil do ataku. Szkoty rzucily sie do ataku na niego co ja wykorzystalem trzymajac jednego z nich i nakurwiajac z calych sil po lbie (a lby skurwysyny maja twarde). Moj brat w tym czasie klepal sie z reszta, niektorzy probowali pomoc temu, ktorego ja klepalem. Dwoch spierdolilo w ogole z kibla, ci co zostali dostawali lomot wiec spierdolilo kolejnych dwoch tak wiec napierdalalismy jednego szkota z bratem. Wpadla bramka i nas wyprowadzila z klubu.
Skutek walki: moja piesc obolala i spuchnieta, troche pobrudzone buty i podbite oko, moj brat natomiast mial koszulke we krwi (ale zaden z nas nie krwawil wiec to szkocka krew) i obolala warge. Szkoty natomiast cale poobijane staly przed klubem przy ochronie i nam odgrazali ze dzwonia po kolegow.
Heh tak to jest z polakami, zmaca ci dziewczyne na imprezie a potem jeszcze wpierdoli.


przez ponad miesiąc nikt tego nie przeczytał, wiec zostałeś olany
tl;tr

Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Feb 4 2011 02:51pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Dec 27 2010 08:32pm)
Ostatnio bylem z bratem na imprezie w jednym z klubow z Edynburgu. Bylem mocno najebany, moj brat bajerowal jakas polke a ja podbijalem do jakiejs szkotki. Tancze z nia, leci bajera, ona jezdzi mi na chuju a tu wbija koles z piana w pysku i mi odpycha od niej podajac sie za jej chlopaka. Rzucal sie ale ochroniarz byl na posterunku, ja tam zreszta mialem mega faze i wyjebane w niego. Poszedlem po drina, wypilem, poszedlem sie wylac. A tu w kiblu ten szkoci i paru innych. Oczywiscie spinka do mnie, zaczynaja mnie popychac to ja nie bawiac sie w szarpanie wypierdolilem jednemu soczysta bule. Ale ze bylo az 5 albo 6 typa to w ciasnym kiblu, ja ledwo widzialem na oczy, a nogi uginaly sie pod ciezarem wypitego alkoholu to szybko szkociki sprowadzily mnie na sciane gdzie dostawalem oklep. Ale wtem do kibla wkroczyl moj brat w celu oddania moczy, jednak gdy zobaczyl mnie w opalach szybko przystapil do ataku. Szkoty rzucily sie do ataku na niego co ja wykorzystalem trzymajac jednego z nich i nakurwiajac z calych sil po lbie (a lby skurwysyny maja twarde). Moj brat w tym czasie klepal sie z reszta, niektorzy probowali pomoc temu, ktorego ja klepalem. Dwoch spierdolilo w ogole z kibla, ci co zostali dostawali lomot wiec spierdolilo kolejnych dwoch tak wiec napierdalalismy jednego szkota z bratem. Wpadla bramka i nas wyprowadzila z klubu.
Skutek walki: moja piesc obolala i spuchnieta, troche pobrudzone buty i podbite oko, moj brat natomiast mial koszulke we krwi (ale zaden z nas nie krwawil wiec to szkocka krew) i obolala warge. Szkoty natomiast cale poobijane staly przed klubem przy ochronie i nam odgrazali ze dzwonia po kolegow.
Heh tak to jest z polakami, zmaca ci dziewczyne na imprezie a potem jeszcze wpierdoli.


uo kurwa jak nie fakezrod to grubo

z moich kalkulacji wynika ze bylo 3 typa i na ciebie...
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Feb 4 2011 02:53pm
Quote (Bodziuu @ Feb 4 2011 09:48pm)
przez ponad miesiąc nikt tego nie przeczytał, wiec zostałeś olany
tl;tr


;dddddddddddddddddd

Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Feb 4 2011 02:53pm
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 27 Dec 2010 21:32)
Ostatnio bylem z bratem na imprezie w jednym z klubow z Edynburgu. Bylem mocno najebany, moj brat bajerowal jakas polke a ja podbijalem do jakiejs szkotki. Tancze z nia, leci bajera, ona jezdzi mi na chuju a tu wbija koles z piana w pysku i mi odpycha od niej podajac sie za jej chlopaka. Rzucal sie ale ochroniarz byl na posterunku, ja tam zreszta mialem mega faze i wyjebane w niego. Poszedlem po drina, wypilem, poszedlem sie wylac. A tu w kiblu ten szkoci i paru innych. Oczywiscie spinka do mnie, zaczynaja mnie popychac to ja nie bawiac sie w szarpanie wypierdolilem jednemu soczysta bule. Ale ze bylo az 5 albo 6 typa to w ciasnym kiblu, ja ledwo widzialem na oczy, a nogi uginaly sie pod ciezarem wypitego alkoholu to szybko szkociki sprowadzily mnie na sciane gdzie dostawalem oklep. Ale wtem do kibla wkroczyl moj brat w celu oddania moczy, jednak gdy zobaczyl mnie w opalach szybko przystapil do ataku. Szkoty rzucily sie do ataku na niego co ja wykorzystalem trzymajac jednego z nich i nakurwiajac z calych sil po lbie (a lby skurwysyny maja twarde). Moj brat w tym czasie klepal sie z reszta, niektorzy probowali pomoc temu, ktorego ja klepalem. Dwoch spierdolilo w ogole z kibla, ci co zostali dostawali lomot wiec spierdolilo kolejnych dwoch tak wiec napierdalalismy jednego szkota z bratem. Wpadla bramka i nas wyprowadzila z klubu.
Skutek walki: moja piesc obolala i spuchnieta, troche pobrudzone buty i podbite oko, moj brat natomiast mial koszulke we krwi (ale zaden z nas nie krwawil wiec to szkocka krew) i obolala warge. Szkoty natomiast cale poobijane staly przed klubem przy ochronie i nam odgrazali ze dzwonia po kolegow.
Heh tak to jest z polakami, zmaca ci dziewczyne na imprezie a potem jeszcze wpierdoli.


dokladnie ja to samo mialem ostatnio z moim ziomem potworem z Loch Ness :]
Member
Posts: 2,470
Joined: Jan 27 2009
Gold: 0.00
Feb 4 2011 02:53pm
Dzisiaj odebrałem nową gitarę basową z USA i z tej okazji ojebałem ruskiego szampana, dziękuje.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 4 2011 02:55pm
nie mam sie czym pochwalic
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2011 02:55pm
Quote (Jasko @ Feb 4 2011 10:53pm)
Dzisiaj odebrałem nową gitarę basową z USA i z tej okazji ojebałem ruskiego szampana, dziękuje.


i jak sprzęcior?
Member
Posts: 529
Joined: Feb 3 2011
Gold: 1.58
Warn: 20%
Feb 4 2011 02:56pm
zatankowałem v-powera B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1181920212283Next
Add Reply New Topic New Poll