d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1181920212247Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 279
Joined: May 31 2010
Gold: 100.00
Jun 2 2010 10:16am
zaraz zuploaduje
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 2 2010 10:16am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jun 2 2010 06:16pm)
wyslij na pm, nikomu nie powiem :P


Wejdź sobie na nk i poszukaj hot szesnastek :(
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Jun 2 2010 10:17am
lol!!!!

Widać ze to forum o grze komputerowej bo nie ma tu jednego choćby średniego kolesia:D
Same bazylozaury! Do tego 3/4 wyglada jednakowo^^ Jakbym pojechal na zlot jsp w celu sklepania jednego z userów
wczesniej z 10 ziomali dostalo by wpierdol zanim bym trafil na tego co trzeba^^

Po ogladnieciu tego topiku moja samoocena znacznie wzrosla.
Dziekuje Ci polska sekcjo jsp! :wub:
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Jun 2 2010 10:18am
Quote (mysz15 @ Jun 2 2010 05:17pm)
lol!!!!

Widać ze to forum o grze komputerowej bo nie ma tu jednego choćby średniego kolesia:D
Same bazylozaury! Do tego 3/4 wyglada jednakowo^^ Jakbym pojechal na zlot jsp w celu sklepania jednego z userów
wczesniej z 10 ziomali dostalo by wpierdol zanim bym trafil na tego co trzeba^^

Po ogladnieciu tego topiku moja samoocena znacznie wzrosla.
Dziekuje Ci polska sekcjo jsp! :wub:


acha...
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 2 2010 10:20am
Quote (mysz15 @ Jun 2 2010 05:17pm)
lol!!!!

Widać ze to forum o grze komputerowej bo nie ma tu jednego choćby średniego kolesia:D
Same bazylozaury! Do tego 3/4 wyglada jednakowo^^ Jakbym pojechal na zlot jsp w celu sklepania jednego z userów
wczesniej z 10 ziomali dostalo by wpierdol zanim bym trafil na tego co trzeba^^

Po ogladnieciu tego topiku moja samoocena znacznie wzrosla.
Dziekuje Ci polska sekcjo jsp! :wub:


Quote (B4rT3z @ Jun 2 2010 02:06pm)


jestem ponad sredni :mad:
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Jun 2 2010 10:20am
Quote (mysz15 @ 2 Jun 2010 17:17)
lol!!!!

Widać ze to forum o grze komputerowej bo nie ma tu jednego choćby średniego kolesia:D
Same bazylozaury! Do tego 3/4 wyglada jednakowo^^ Jakbym pojechal na zlot jsp w celu sklepania jednego z userów
wczesniej z 10 ziomali dostalo by wpierdol zanim bym trafil na tego co trzeba^^

Po ogladnieciu tego topiku moja samoocena znacznie wzrosla.
Dziekuje Ci polska sekcjo jsp! :wub:


Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Jun 2 2010 10:20am
Quote (mysz15 @ 2 Jun 2010 18:17)
lol!!!!

Widać ze to forum o grze komputerowej bo nie ma tu jednego choćby średniego kolesia:D
Same bazylozaury! Do tego 3/4 wyglada jednakowo^^ Jakbym pojechal na zlot jsp w celu sklepania jednego z userów
wczesniej z 10 ziomali dostalo by wpierdol zanim bym trafil na tego co trzeba^^

Po ogladnieciu tego topiku moja samoocena znacznie wzrosla.
Dziekuje Ci polska sekcjo jsp! :wub:


Daj jakiegos mirrora, bo cos mi sie nie wczytuje twoje zdjecie.
Member
Posts: 4,708
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2,990.00
Jun 2 2010 10:20am
Quote (mysz15 @ Jun 2 2010 04:17pm)
lol!!!!

Widać ze to forum o grze komputerowej bo nie ma tu jednego choćby średniego kolesia:D
Same bazylozaury! Do tego 3/4 wyglada jednakowo^^ Jakbym pojechal na zlot jsp w celu sklepania jednego z userów
wczesniej z 10 ziomali dostalo by wpierdol zanim bym trafil na tego co trzeba^^

Po ogladnieciu tego topiku moja samoocena znacznie wzrosla.
Dziekuje Ci polska sekcjo jsp! :wub:


możesz już nacisnąć na ''log out''
Member
Posts: 4,053
Joined: Oct 10 2005
Gold: 30.65
Jun 2 2010 10:21am
Quote (mysz15 @ Jun 2 2010 04:17pm)
lol!!!!

Widać ze to forum o grze komputerowej bo nie ma tu jednego choćby średniego kolesia:D
Same bazylozaury! Do tego 3/4 wyglada jednakowo^^ Jakbym pojechal na zlot jsp w celu sklepania jednego z userów
wczesniej z 10 ziomali dostalo by wpierdol zanim bym trafil na tego co trzeba^^

Po ogladnieciu tego topiku moja samoocena znacznie wzrosla.
Dziekuje Ci polska sekcjo jsp! :wub:


dam sobie reke uciac ze jestes na cwierc hita dla 80% spolecznosci d2jsp.
dziekuje.
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 2 2010 10:22am
Quote (Guzzz @ Jun 2 2010 06:14pm)
Przeciez nie zgadniecie - nawet nie widac linii brzegowej :] Daje slowo jak ktos zgadnie temu oddam swoje fg - chyba, ze bedzie to jakis znajomy ktory moze wykminic - ale tych nie biore pod uwage :]

Na litere C :]


Możesz jeszcze podać w pobliżu jakiej miejscowości ; D

Na chwilę obecną strzelam, że jest to jezioro Czarne ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1181920212247Next
Closed New Topic New Poll