lol!!!!
Widać ze to forum o grze komputerowej bo nie ma tu jednego choćby średniego kolesia:D
Same bazylozaury! Do tego 3/4 wyglada jednakowo^^ Jakbym pojechal na zlot jsp w celu sklepania jednego z userów
wczesniej z 10 ziomali dostalo by wpierdol zanim bym trafil na tego co trzeba^^
Po ogladnieciu tego topiku moja samoocena znacznie wzrosla.
Dziekuje Ci polska sekcjo jsp!
