Quote (Hate_Me @ Tue, 6 Oct 2009, 19:01)
Awantura i The Junkers, imo 2 najlepsze polskie kapele punk-rockowe.
Utwory wręcz przesiąkają nienawiścią i agresją, dodają mocy.
Uwielbiam.
http://www.youtube.com/watch?v=lR7ncCcC-Qk
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN

Quote (sancez @ Tue, 6 Oct 2009, 22:20)
W moim odczuciu pierwsza - Rage Against the Machine, a później Renegades, czyli, jak na razie - ostatnia.
