Quote (Kucu @ Wed, 23 Sep 2009, 23:06)
ja nie bardzo mam wybór coz stopa 53-54, cena 99zł imo w kurwę tanio.
http://i35.tinypic.com/96x6b8.jpg
http://i37.tinypic.com/24vl9h3.jpg
Płakałeś że mam zjebaną morde. Założyłem ankietę na 3 niezależnych forach (w działach dla pań), wrzuciłem obok moje i twoje foto i zrobiłem ankietę "który ładniejszy"
Były głosy na mnie, na "obaj nie w moim typie", a na ciebie równe zero
To się nazywa esencja łatwości
Teraz płacz, że masz zjebany ryj.