Quote (kilerek997 @ Sun, 14 Sep 2008, 01:35)
te dwa ostatnie odpadają

ale zeby coś kupic taniej to trzeba za coś kupic, a ja oni 1 fg nie mam =( a co do sygnatur to jak na tym można sie dorobić??
ktos potrzebuje sygn ty robisz w paincie/ps wysylasz mu a on daje fg zgodnie z tym na jaka cene sie umawiacie

a sprzedaj cos np nie wiem zaka+hoto+czako+eni bedziesz mial troche fg i dzialasz potem to kwestia kumania cen ;]
This post was edited by rruummuunn on Sep 13 2008 04:37pm