d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev1189618971898189919001961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,460
Joined: May 4 2019
Gold: 80.00
Warn: 20%
Nov 19 2019 05:14am
Quote (SimSimSalabim @ Nov 19 2019 01:09pm)
Sitcom?
Świat według Bundych>>>


o to, to.
Member
Posts: 45,817
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Nov 19 2019 12:59pm
Quote (Pozer @ Nov 19 2019 08:56am)
Tylkokreskowki? :mellow:


Wcale mnie nie dziwi, ze bezrefleksyjny i prosty odbiorca papki dla mas od marvela nie jest w stanie dostrzec przekazu zawartegow kreskowkach dla doroslych.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 20 2019 03:05am
Quote (Pozdrawiam @ Nov 19 2019 06:59pm)
Wcale mnie nie dziwi, ze bezrefleksyjny i prosty odbiorca papki dla mas od marvela nie jest w stanie dostrzec przekazu zawartegow kreskowkach dla doroslych.
Wcale mnie nie dziwi, ze bezrefleksyjny i prosty odbiorca papki dla mas typu kreskowki "dla doroslych" nie jest w stanie dostrzec przekazu zawartego w dzielach Marvel.
Banned
Posts: 1,710
Joined: Oct 17 2019
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 20 2019 03:13am
jaki serial ostatnio sprawil ze bylo wam smutno ze nie ma wiecej odcinków? mozecie tez opisac sam smutek jesli chcecie bo ja (w przeciwienstwie do innych) was wyslucham
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 20 2019 03:28am
Quote (kturymi @ 20 Nov 2019 10:13)
jaki serial ostatnio sprawil ze bylo wam smutno ze nie ma wiecej odcinków? mozecie tez opisac sam smutek jesli chcecie bo ja (w przeciwienstwie do innych) was wyslucham


Po True Detective zrobiło mi sie ostatnio najbardziej przykro.
Banned
Posts: 1,710
Joined: Oct 17 2019
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 20 2019 03:43am
Quote (crunk_mp @ Nov 20 2019 09:28am)
Po True Detective zrobiło mi sie ostatnio najbardziej przykro.


nie przejmuj się tańczący czerwony diabełku (który uderza pięściami ze smutku po zakonczeniu serialu true detective mówie), zaspiewaj ze mną: nie nie boje sie, nie nie boje sie, podnosze wiadro lecz nie upadło nie nie boje sie :angel:
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 20 2019 04:18am
Quote (kturymi @ 20 Nov 2019 10:43)
nie przejmuj się tańczący czerwony diabełku (który uderza pięściami ze smutku po zakonczeniu serialu true detective mówie), zaspiewaj ze mną: nie nie boje sie, nie nie boje sie, podnosze wiadro lecz nie upadło nie nie boje sie :angel:


Każdego dnia powtarzam sobie, że wszystko sie ułoży. :wub:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 20 2019 04:30am
Quote (crunk_mp @ Nov 20 2019 09:28am)
Po True Detective zrobiło mi sie ostatnio najbardziej przykro.
1 ok sezon co najwyzej :mellow:
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 21 2019 03:52pm
Iso serial i zadnych Marveli.
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Nov 21 2019 04:08pm
Quote (crunk_mp @ Nov 21 2019 10:52pm)
Iso serial i zadnych Marveli.


Tylko skonczone bezguscie mogloby polecic takie gowno xD
Go Back To Polska Topic List
Prev1189618971898189919001961Next
Add Reply New Topic New Poll