Quote (Atanok @ Apr 6 2013 10:05am)
Czyzby strach przed kolejnym latwym filmikiem na yt do kolekcji?
tak strasznie sie boje typa ktory nie chce podac nicka w grze komputerowej

niezlym jestes gruberem sajgonka skoro zdajesz sobie sprawe z tego ze sa skriny z naszej gry hon a klamiesz ze wygrales

Po co ja komputer wlaczalem


zegnam ozieble martynko idz grac swoje pubiksy
This post was edited by HunTer]nK[ on Apr 6 2013 04:11am