d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1188189190191192416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Mar 28 2011 03:06pm
Quote (Dreedeq @ Mar 28 2011 11:05pm)
ciekawe jaki spam zacznie sie przy 1990 poscie


zobaczymy
Member
Posts: 552
Joined: Mar 27 2011
Gold: 0.40
Warn: 60%
Mar 28 2011 03:06pm
Quote (Dreedeq @ Mar 28 2011 11:05pm)
ciekawe jaki spam zacznie sie przy 1990 poscie


zaraz ktoś odpali 100000000 swoich multi i przyspami w jednym momencie...
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Mar 28 2011 03:06pm
Quote (Monstruf_SP @ 28 Mar 2011 22:04)
jak już oddała to mission completed


póki żyje, walcze i chuj :angry:

Quote (Bodziuu @ 28 Mar 2011 22:04)
przejdzie ;)


wiem, prędzej czy później, ale jeszcze będę się starał
Member
Posts: 2,114
Joined: Jul 29 2009
Gold: 2.00
Mar 28 2011 03:06pm
Quote (Pietrzus @ Mar 28 2011 11:05pm)
nie mam musku :(


nie muf tak :( zasmucasz zombie jezusa :(
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 28 2011 03:07pm
Quote (Dreedeq @ Mar 28 2011 11:05pm)
ciekawe jaki spam zacznie sie przy 1990 poscie


Zapewne zleci się wiele sępów, które nawet nie brały udziału w pąpowaniu :(
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Mar 28 2011 03:07pm
Quote (Bodziuu @ Mar 28 2011 09:06pm)
zobaczymy


we will see, powiadasz?
Member
Posts: 2,744
Joined: Sep 10 2009
Gold: 1.00
Mar 28 2011 03:07pm
:) bach
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Mar 28 2011 03:07pm
Quote (Bodziuu @ Mar 28 2011 09:06pm)
zobaczymy


jest nas coraz mniej :D

ale co jak co ja bym na miejscu pozera podzielil te dgsy miedzy nas jako ze podtrzymujemy ten temat do 2k :P
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
Mar 28 2011 03:07pm
jaki lvl juz jest na eu sc ?
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Mar 28 2011 03:07pm
Quote (Niko90 @ Mar 28 2011 11:06pm)
póki żyje, walcze i chuj :angry:



wiem, prędzej czy później, ale jeszcze będę się starał


ale po co, jak pisałem grunt to mieć wyjbane jeśli jej coś zalezy to sama będzie chciała wrócić, jeśli nie to wyjebane na nią nie była warta zainteresowania
Go Back To Polska Topic List
Prev1188189190191192416Next
Closed New Topic New Poll