d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev1188618871888188918901961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Sep 26 2019 09:09am
Kończę 7. sezon Homeland i po przeciętnym 5., muszę powiedzieć, że 6. i 7. bardzo dobrze wypadają.
Member
Posts: 3,199
Joined: Jun 16 2018
Gold: 2,759.00
Sep 26 2019 09:21am
seriale to strata czasu, wole obejzec 10 pelnometrazowych filmow niz 1 sezon czegokolwiek
Member
Posts: 779
Joined: Aug 26 2019
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Sep 26 2019 09:22am
Quote (Gh00St2099 @ Sep 26 2019 04:21pm)
seriale to strata czasu, wole obejzec 10 pelnometrazowych filmow niz 1 sezon czegokolwiek


Dokladnie, jebac seriale!!!
Member
Posts: 779
Joined: Aug 26 2019
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Sep 26 2019 09:23am
Czekam na nowy sezon lucyfera i wyszedl tez Suits ktory z jakiegos powodu mi sie podoba
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 26 2019 09:43am
Quote (PQA @ Sep 26 2019 05:09pm)
Kończę 7. sezon Homeland i po przeciętnym 5., muszę powiedzieć, że 6. i 7. bardzo dobrze wypadają.


6ty to ten gdzie Adal miesza przy prezydenturze?
Member
Posts: 3,199
Joined: Jun 16 2018
Gold: 2,759.00
Sep 26 2019 09:46am
Quote (ALPAKA @ Sep 26 2019 05:22pm)
Dokladnie, jebac seriale!!!


kogo oscamowales?
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Sep 26 2019 10:04am
Quote (Rave_PL @ Sep 26 2019 05:43pm)
6ty to ten gdzie Adal miesza przy prezydenturze?


Tak
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Sep 30 2019 12:25am
Quote (Grigo @ Sep 26 2019 04:53pm)
Suitsy sie skonczyly :D Momentami mocno przedluzali, zwlaszcza jak mieli docelowo zakonczyc chyba po 6 czy 7, ale generalnie serial mocno propsuje i dalej jest w mojej TOPce.


True i chyba zostawili sobie też furtkę, gdyby chcieli kontynuować wątek Mika i Harveya w Seattle. Chociaż teraz i tak skupiają się na "Perason". Btw ktoś ogląda?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 30 2019 12:37am
Quote (Groch @ Sep 30 2019 08:25am)
True i chyba zostawili sobie też furtkę, gdyby chcieli kontynuować wątek Mika i Harveya w Seattle. Chociaż teraz i tak skupiają się na "Perason". Btw ktoś ogląda?


Widziałem 3 odcinki i dosyć marne... Pomijam już fakt, że ciężko uciec od porównania do Suits, ale sam serial wydaje mi się zrobiony dosyć na siłę plus słabe wątki.
Member
Posts: 34,108
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 30 2019 12:56am
Ja oglądam drugi sezon prisin brejka fajny i polecam
Go Back To Polska Topic List
Prev1188618871888188918901961Next
Add Reply New Topic New Poll