d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev1188518861887188818891961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Aug 25 2019 07:16am
Dobra, wiem, że Trzynaście Powodów jest dla dzieciarni i bab, ale obejrzałem sobie kiedyś pierwszy sezon i uważam, że był niezły. Później drugi sezon to była męczarnia, ale to co się dzieje w tym trzecim sezonie to jest taka porażka, że na 3. odcinku daję sobie spokój. Wyobraźcie sobie, że oglądacie serial, w którym swoją drogą rolę główną przejmuje murzynka i cały czas jest narracja taka:

"NIE WIEDZIELIŚMY CO SIĘ STANIE, ALE SIĘ STAŁO. DLACZEGO SIĘ STAŁO? CO DO TEGO DOPROWADZIŁO? JAK MOGLIŚMY ZROBIĆ TO LEPIEJ? CO TERAZ? GDZIE PÓJDZIEMY? NIE WIEM, NIE WIEM, NIE WIEM" i jeszcze żeby się coś działo na tym ekranie, ale nie, gówno się dzieje. Nawet nie wiem jak to teraz na FW ocenić, bo pierwszy sezon w sumie to takie 7/10, drugi to 5/10, a ten trzeci to 1/10.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 25 2019 07:31am
Quote (PQA @ Aug 25 2019 02:16pm)
Dobra, wiem, że Trzynaście Powodów jest dla dzieciarni i bab, ale obejrzałem sobie kiedyś pierwszy sezon i uważam, że był niezły. Później drugi sezon to była męczarnia, ale to co się dzieje w tym trzecim sezonie to jest taka porażka, że na 3. odcinku daję sobie spokój. Wyobraźcie sobie, że oglądacie serial, w którym swoją drogą rolę główną przejmuje murzynka i cały czas jest narracja taka:

"NIE WIEDZIELIŚMY CO SIĘ STANIE, ALE SIĘ STAŁO. DLACZEGO SIĘ STAŁO? CO DO TEGO DOPROWADZIŁO? JAK MOGLIŚMY ZROBIĆ TO LEPIEJ? CO TERAZ? GDZIE PÓJDZIEMY? NIE WIEM, NIE WIEM, NIE WIEM" i jeszcze żeby się coś działo na tym ekranie, ale nie, gówno się dzieje. Nawet nie wiem jak to teraz na FW ocenić, bo pierwszy sezon w sumie to takie 7/10, drugi to 5/10, a ten trzeci to 1/10.



Ja widzialem cześć pierwszego sezonu i teraz pare urywków bo żonka ogląda i to o murzynów trafione w punkt xdd
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 25 2019 07:53am
Quote (PQA @ 25 Aug 2019 15:16)
Dobra, wiem, że Trzynaście Powodów jest dla dzieciarni i bab, ale obejrzałem sobie kiedyś pierwszy sezon i uważam, że był niezły. Później drugi sezon to była męczarnia, ale to co się dzieje w tym trzecim sezonie to jest taka porażka, że na 3. odcinku daję sobie spokój. Wyobraźcie sobie, że oglądacie serial, w którym swoją drogą rolę główną przejmuje murzynka i cały czas jest narracja taka:

"NIE WIEDZIELIŚMY CO SIĘ STANIE, ALE SIĘ STAŁO. DLACZEGO SIĘ STAŁO? CO DO TEGO DOPROWADZIŁO? JAK MOGLIŚMY ZROBIĆ TO LEPIEJ? CO TERAZ? GDZIE PÓJDZIEMY? NIE WIEM, NIE WIEM, NIE WIEM" i jeszcze żeby się coś działo na tym ekranie, ale nie, gówno się dzieje. Nawet nie wiem jak to teraz na FW ocenić, bo pierwszy sezon w sumie to takie 7/10, drugi to 5/10, a ten trzeci to 1/10.


dobrze wiedzieć, miałem na liście do obejrzenia, w sumie od czasu premiery pierwszego sezonu, ale jakoś nie mogłem się za to zabrać
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Sep 13 2019 01:35pm
Peaky Blinders sciagam, bo chyba kiedys ktos polecal. Dobre?[
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Sep 13 2019 01:38pm
Quote (Damundo @ Sep 13 2019 09:35pm)
Peaky Blinders sciagam, bo chyba kiedys ktos polecal. Dobre?[

Tak
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 13 2019 01:39pm
Quote (Damundo @ Sep 13 2019 09:35pm)
Peaky Blinders sciagam, bo chyba kiedys ktos polecal. Dobre?[


Dobre
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Sep 13 2019 01:41pm
Quote (PQA @ 13 Sep 2019 21:38)
Tak


Quote (Grigo @ 13 Sep 2019 21:39)
Dobre


Widze klimat moze cos w stylu Broadwalk Empire? BE mi sie bardzo podobalo.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 13 2019 01:45pm
Quote (Damundo @ Sep 13 2019 09:41pm)
Widze klimat moze cos w stylu Broadwalk Empire? BE mi sie bardzo podobalo.


Bedziesz zadowolony :)
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2019 10:55pm
Quote (Damundo @ Sep 13 2019 09:35pm)
Peaky Blinders sciagam, bo chyba kiedys ktos polecal. Dobre?[

Poza tym pewna postać używa tam w środku zdania bardzo często słowa 'fokyn', które brzmi zjawiskowo. :wub:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 26 2019 08:53am
Suitsy sie skonczyly :D Momentami mocno przedluzali, zwlaszcza jak mieli docelowo zakonczyc chyba po 6 czy 7, ale generalnie serial mocno propsuje i dalej jest w mojej TOPce.
Go Back To Polska Topic List
Prev1188518861887188818891961Next
Add Reply New Topic New Poll