d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev1188418851886188718881961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Aug 20 2019 01:12am
Quote (Pozdrawiam @ Aug 19 2019 11:40pm)
Pluje w pysk netflixowi za wciskanie homowatkow w kazdy jebany serial


o nie :( skutecznie utrudnia to wciagniecie sie w klimat serialu :< wg netflixa co najmniej 70% to homo
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 20 2019 02:48am
Quote (Grigo @ Aug 17 2019 09:56pm)
Pearson is centered on powerhouse lawyer Jessica Pearson (Gina Torres) as she adjusts to the dirty world of Chicago politics.

https://static.next-episode.net/tv-shows-images/huge/pearson.jpg

Ktos probowal to ogaldac? :D
Ogladam i zdziwie sie jesli zostanie przedluzony na drugi sezon.
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Aug 20 2019 11:00am
Quote (Pozdrawiam @ Aug 19 2019 11:40pm)
Pluje w pysk netflixowi za wciskanie homowatkow w kazdy jebany serial


Swoją drogą to czy Wendy wykazywała w ogóle jakieś pociągi homoseksualne w 1. sezonie? bo nie pamiętam nic takiego, a wiadomo co zrobili z jej bohaterką w 2. sezonie.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 20 2019 11:08am
Quote (PQA @ Aug 20 2019 06:00pm)
Swoją drogą to czy Wendy wykazywała w ogóle jakieś pociągi homoseksualne w 1. sezonie? bo nie pamiętam nic takiego, a wiadomo co zrobili z jej bohaterką w 2. sezonie.



SPOILER

Moja zona jak ja zobaczyla to powiedziala "o, to ta lesbijka", wiec cos musialo byc, lecz i tak przeginaja- kazda produkcja netflixa w ciagu dwoch ostanich lat tak wyglada.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 20 2019 11:21am
Quote (Pozdrawiam @ Aug 20 2019 07:08pm)
SPOILER

Moja zona jak ja zobaczyla to powiedziala "o, to ta lesbijka", wiec cos musialo byc, lecz i tak przeginaja- kazda produkcja netflixa w ciagu dwoch ostanich lat tak wyglada.


Tak wtrącę się do rozmowy... mnie też denerwuje ta poprawność polityczna. Lesbijki, geje, murzyni - wszystko to "musi być".
Ostatnio byłem bardzo napalony na wiedźmina produkcji netflixa (szczególnie po tym syfie, co wypuścili Polacy). No i co się okazało?
Ano to, że bądź co bądź, słowiańskim uniwersum, musiały się znaleźć czarnoskóre driady. Ba, araba widziałem gdzieś w zapowiedziach.
I to przechyliło szalę goryczy. Pierniczę i nie będę tego oglądał.

fake e/

nie zrozumcie mnie źle - nie jestem rasistą, faszystą, no ale ile można? Parafrazując klasyka: "Kopernik też była kobietą, no i koniecznie murzynem".

fake e #2

Już uciekam z tematu.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Aug 20 2019 11:36am
Quote (2007 @ Aug 20 2019 07:21pm)
Tak wtrącę się do rozmowy... mnie też denerwuje ta poprawność polityczna. Lesbijki, geje, murzyni - wszystko to "musi być".
Ostatnio byłem bardzo napalony na wiedźmina produkcji netflixa (szczególnie po tym syfie, co wypuścili Polacy). No i co się okazało?
Ano to, że bądź co bądź, słowiańskim uniwersum, musiały się znaleźć czarnoskóre driady. Ba, araba widziałem gdzieś w zapowiedziach.
I to przechyliło szalę goryczy. Pierniczę i nie będę tego oglądał.

fake e/

nie zrozumcie mnie źle - nie jestem rasistą, faszystą, no ale ile można? Parafrazując klasyka: "Kopernik też była kobietą, no i koniecznie murzynem".

fake e #2

Już uciekam z tematu.



Wiedzmin moze byc spoko. Hype duzy, ale faktycznie beka ostra ze spoilera xDDD
Widziales przerobki tego trailera?
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Aug 20 2019 12:09pm
Quote (2007 @ Aug 20 2019 06:21pm)
Tak wtrącę się do rozmowy... mnie też denerwuje ta poprawność polityczna. Lesbijki, geje, murzyni - wszystko to "musi być".
Ostatnio byłem bardzo napalony na wiedźmina produkcji netflixa (szczególnie po tym syfie, co wypuścili Polacy). No i co się okazało?
Ano to, że bądź co bądź, słowiańskim uniwersum, musiały się znaleźć czarnoskóre driady. Ba, araba widziałem gdzieś w zapowiedziach.
I to przechyliło szalę goryczy. Pierniczę i nie będę tego oglądał.

fake e/

nie zrozumcie mnie źle - nie jestem rasistą, faszystą, no ale ile można? Parafrazując klasyka: "Kopernik też była kobietą, no i koniecznie murzynem".

fake e #2

Już uciekam z tematu.


Trzeba zebrac hajs i nagrac film o Martinie Kingu, ktorego bedzie gral Robert Patison- zobaczymy jak zateaguje gawiedz :D

Wracajac do Mindhuntera- wlasnie skonczylem i jestem rozczarowany
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 20 2019 01:07pm
no muszę przyznać że the boys po 2 pierwszych odcinkach zapowiada się świetnie
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Aug 20 2019 02:19pm
Quote (Last_Hope @ Aug 20 2019 07:36pm)
Wiedzmin moze byc spoko. Hype duzy, ale faktycznie beka ostra ze spoilera xDDD
Widziales przerobki tego trailera?


Nie oglądałem przeróbek. Jakoś tak się złożyło, że z nudów, obejrzałem filmik jakiegoś losowego youtubera na ten temat z moją znajomą i oboje doszliśmy do wniosku, że to ostre przegięcie (tak samo zresztą jak losowiec).
Dalej nie zmierzam brnąć w ten temat. Po prostu odpuszczam sobie tę produkcję, a szkoda, bo zapowiadała się na prawdę ciekawie.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 21 2019 12:56pm
omg ale się wciągnąłem w the boys, zaraz cały sezon poleci :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1188418851886188718881961Next
Add Reply New Topic New Poll