d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev1188118821883188418851961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 7 2019 07:00pm
Quote (Rave_PL @ Jul 8 2019 12:18am)
Skończyłem czwarty sezon Gomorry.
10/10 jak dla mnie. Obok Twin Peaks najlepszy serial.


W mojej opinii dobry, ale nie epicki.
Oglądałeś The Shield?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jul 8 2019 09:02am
Quote (Grigo @ Jul 8 2019 03:00am)
W mojej opinii dobry, ale nie epicki.
Oglądałeś The Shield?


Nope:(
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Jul 8 2019 09:05am
Quote (Pozdrawiam @ Jul 7 2019 08:28pm)
No ja ostatecznie obejrzalem caly sezon za jednym zamachem :D . Ogladajac dalo sie odczuc wplyw netflixowej homo-femino-lewakopropagadny, ale jest zdecydowanie lepszy od 2. sezonu.


Nawet mnie ten element jakoś bardzo nie raził. W sumie to mnie jedynie wnerwia jak w danym filmie/serialu na siłę twórcy chcą udowodnić wprost lub za pomocą sztuczek, że więcej jest osób homoseksualnych niż hetero albo gdy wstawianie są jakieś sceny łóżkowe homo totalnie z dupy, bo nie mają żadnego przełożenia na fabułę.

This post was edited by PQA on Jul 8 2019 09:06am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 8 2019 10:06am
Quote (Rave_PL @ Jul 8 2019 10:02pm)
Nope:(


Dla mnie the shield to creme de la creme
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 8 2019 02:17pm
Quote (PQA @ Jul 8 2019 04:05pm)
Nawet mnie ten element jakoś bardzo nie raził. W sumie to mnie jedynie wnerwia jak w danym filmie/serialu na siłę twórcy chcą udowodnić wprost lub za pomocą sztuczek, że więcej jest osób homoseksualnych niż hetero albo gdy wstawianie są jakieś sceny łóżkowe homo totalnie z dupy, bo nie mają żadnego przełożenia na fabułę.



Bardziej mi chodzi o te łaskę z lodziarni, która istniała tylko po to, żeby chłopu kosza bo jest lesbijka xddddd.
No i trochę bekę miałem z rosyjskiej bazy bronionej przez kitowcow xd.

This post was edited by Pozdrawiam on Jul 8 2019 02:17pm
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Jul 13 2019 04:37pm
Dlaczego w serialu Gomorra od drugiego sezonu nie ma w ogóle policji?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 27 2019 12:51am
3. sezon La Casa de Papel - jak dla mnie slabo, zwlaszcza w porownaniu z 1. i 2.
Another Life - ktos ogladal? Chyba cos nowego od Netflixa.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jul 27 2019 02:42am
Quote (PQA @ Jul 14 2019 12:37am)
Dlaczego w serialu Gomorra od drugiego sezonu nie ma w ogóle policji?


Bo to Neapol:D
W 4 jest.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 27 2019 10:56am
Quote (PQA @ Jul 13 2019 11:37pm)
Dlaczego w serialu Gomorra od drugiego sezonu nie ma w ogóle policji?
Bo gamorra i inne suburry to smieszne paki dla dzieci dla pseudo inteligentnych serialowych hipsterow ktorzy tylko to ogladaja zeby pochwalic sie w internecie swoim anty mainstreamowym gustem.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 27 2019 11:03am
Quote (Pozer @ Jul 27 2019 05:56pm)
Bo gamorra i inne suburry to smieszne paki dla dzieci dla pseudo inteligentnych serialowych hipsterow ktorzy tylko to ogladaja zeby pochwalic sie w internecie swoim anty mainstreamowym gustem.


Hehe
Go Back To Polska Topic List
Prev1188118821883188418851961Next
Add Reply New Topic New Poll