Quote (PQA @ Jul 8 2019 04:05pm)
Nawet mnie ten element jakoś bardzo nie raził. W sumie to mnie jedynie wnerwia jak w danym filmie/serialu na siłę twórcy chcą udowodnić wprost lub za pomocą sztuczek, że więcej jest osób homoseksualnych niż hetero albo gdy wstawianie są jakieś sceny łóżkowe homo totalnie z dupy, bo nie mają żadnego przełożenia na fabułę.
Bardziej mi chodzi o te łaskę z lodziarni, która istniała tylko po to, żeby chłopu kosza bo jest lesbijka xddddd.
No i trochę bekę miałem z rosyjskiej bazy bronionej przez kitowcow xd.
This post was edited by Pozdrawiam on Jul 8 2019 02:17pm