☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Seriale > Temat Oficjalny
Prev
1
1880
1881
1882
1883
1884
1961
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 368557
Replies: 19601
Track Topic
Ezraaa
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold
:
79.01
#18811
Jun 24 2019 08:40am
Quote (Grigo @ Jun 24 2019 04:38pm)
Ogladajcie po angielsku, niech sie przy okazji poduczy jezyka :)
Próbowałem, ale jest uparta, a poza tym posługują się takim żargonem, że nawet ja czasami muszę cofać, żeby zinterpretować co pierdoli luis litt, a niekiedy harvey.
kondes
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#18812
Jun 25 2019 12:48am
Bardzo spoko jest Dark właśnie obejrzałem sobie zakończenie sezonu numer 2. Polecam goronco
kiedy 3 sezon kto wie? Ma być trylogia yo chyba będzie 3 sezon i ostatni
pzold
Member
Posts: 9,605
Joined: Mar 24 2013
Gold
:
18,780.00
#18813
Jul 6 2019 04:13am
Quote (kondes @ Jun 25 2019 08:48am)
Bardzo spoko jest Dark właśnie obejrzałem sobie zakończenie sezonu numer 2. Polecam goronco :) kiedy 3 sezon kto wie? Ma być trylogia yo chyba będzie 3 sezon i ostatni
właśnie obejrzałem cały Dark. fajne, pierwsze 3 odcinki tak mnie raczej nużyły, ale potem elegancja.
iso dobry serial do obsesyjnego oglądania 24/7
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#18814
Jul 6 2019 04:28am
Quote (pzold @ Jul 6 2019 05:13pm)
właśnie obejrzałem cały Dark. fajne, pierwsze 3 odcinki tak mnie raczej nużyły, ale potem elegancja.
iso dobry serial do obsesyjnego oglądania 24/7 :(
Powiedz, jakie oglądałeś i co ci się podoba.
pzold
Member
Posts: 9,605
Joined: Mar 24 2013
Gold
:
18,780.00
#18815
Jul 6 2019 04:40am
Quote (Grigo @ Jul 6 2019 12:28pm)
Powiedz, jakie oglądałeś i co ci się podoba.
moim ulubionym był Dexter
, Breaking Bad mi się podobało, Narcos ok, Better Call Saul, no i w sumie tyle pamiętam z ostatnich lat
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#18816
Jul 6 2019 07:00pm
Jestem na 4 odcinku nowego sezonu Stranger Things i poki co bardzo dobrze.
PQA
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold
:
0.00
#18817
Jul 7 2019 02:09am
Quote (Pozdrawiam @ Jul 7 2019 03:00am)
Jestem na 4 odcinku nowego sezonu Stranger Things i poki co bardzo dobrze.
Obejrzałem w nocy ostatni odcinek. Ten sezon jest zdecydowanie lepszy niż drugi. Fajnie im to wyszło.
SimSimSalabim
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
5,000.38
#18818
Jul 7 2019 10:47am
Quote (PQA @ 7 Jul 2019 10:09)
Obejrzałem w nocy ostatni odcinek. Ten sezon jest zdecydowanie lepszy niż drugi. Fajnie im to wyszło. :)
Jestem raptem po 2 odcinkach, ale już po pierwszym miałem wrażenie, że to będzie dobry sezon. IMO podnieśli poziom i to znacząco.
Rave_PL
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold
:
1,780.00
#18819
Jul 7 2019 11:18am
Skończyłem czwarty sezon Gomorry.
10/10 jak dla mnie. Obok Twin Peaks najlepszy serial.
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#18820
Jul 7 2019 12:28pm
Quote (PQA @ Jul 7 2019 09:09am)
Obejrzałem w nocy ostatni odcinek. Ten sezon jest zdecydowanie lepszy niż drugi. Fajnie im to wyszło. :)
No ja ostatecznie obejrzalem caly sezon za jednym zamachem
. Ogladajac dalo sie odczuc wplyw netflixowej homo-femino-lewakopropagadny, ale jest zdecydowanie lepszy od 2. sezonu.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
1880
1881
1882
1883
1884
1961
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact