d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev1188018811882188318841961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jun 24 2019 08:40am
Quote (Grigo @ Jun 24 2019 04:38pm)
Ogladajcie po angielsku, niech sie przy okazji poduczy jezyka :)


Próbowałem, ale jest uparta, a poza tym posługują się takim żargonem, że nawet ja czasami muszę cofać, żeby zinterpretować co pierdoli luis litt, a niekiedy harvey.
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Jun 25 2019 12:48am
Bardzo spoko jest Dark właśnie obejrzałem sobie zakończenie sezonu numer 2. Polecam goronco :) kiedy 3 sezon kto wie? Ma być trylogia yo chyba będzie 3 sezon i ostatni
Member
Posts: 9,605
Joined: Mar 24 2013
Gold: 18,780.00
Jul 6 2019 04:13am
Quote (kondes @ Jun 25 2019 08:48am)
Bardzo spoko jest Dark właśnie obejrzałem sobie zakończenie sezonu numer 2. Polecam goronco :) kiedy 3 sezon kto wie? Ma być trylogia yo chyba będzie 3 sezon i ostatni


właśnie obejrzałem cały Dark. fajne, pierwsze 3 odcinki tak mnie raczej nużyły, ale potem elegancja.
iso dobry serial do obsesyjnego oglądania 24/7 :(
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 6 2019 04:28am
Quote (pzold @ Jul 6 2019 05:13pm)
właśnie obejrzałem cały Dark. fajne, pierwsze 3 odcinki tak mnie raczej nużyły, ale potem elegancja.
iso dobry serial do obsesyjnego oglądania 24/7 :(


Powiedz, jakie oglądałeś i co ci się podoba.
Member
Posts: 9,605
Joined: Mar 24 2013
Gold: 18,780.00
Jul 6 2019 04:40am
Quote (Grigo @ Jul 6 2019 12:28pm)
Powiedz, jakie oglądałeś i co ci się podoba.


moim ulubionym był Dexter :drool: , Breaking Bad mi się podobało, Narcos ok, Better Call Saul, no i w sumie tyle pamiętam z ostatnich lat
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 6 2019 07:00pm
Jestem na 4 odcinku nowego sezonu Stranger Things i poki co bardzo dobrze.
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Jul 7 2019 02:09am
Quote (Pozdrawiam @ Jul 7 2019 03:00am)
Jestem na 4 odcinku nowego sezonu Stranger Things i poki co bardzo dobrze.


Obejrzałem w nocy ostatni odcinek. Ten sezon jest zdecydowanie lepszy niż drugi. Fajnie im to wyszło. :)
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jul 7 2019 10:47am
Quote (PQA @ 7 Jul 2019 10:09)
Obejrzałem w nocy ostatni odcinek. Ten sezon jest zdecydowanie lepszy niż drugi. Fajnie im to wyszło. :)


Jestem raptem po 2 odcinkach, ale już po pierwszym miałem wrażenie, że to będzie dobry sezon. IMO podnieśli poziom i to znacząco.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jul 7 2019 11:18am
Skończyłem czwarty sezon Gomorry.
10/10 jak dla mnie. Obok Twin Peaks najlepszy serial.
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Jul 7 2019 12:28pm
Quote (PQA @ Jul 7 2019 09:09am)
Obejrzałem w nocy ostatni odcinek. Ten sezon jest zdecydowanie lepszy niż drugi. Fajnie im to wyszło. :)


No ja ostatecznie obejrzalem caly sezon za jednym zamachem :D . Ogladajac dalo sie odczuc wplyw netflixowej homo-femino-lewakopropagadny, ale jest zdecydowanie lepszy od 2. sezonu.
Go Back To Polska Topic List
Prev1188018811882188318841961Next
Add Reply New Topic New Poll