Quote (Ultrasonic @ Mar 21 2013 10:20pm)
paciuszka kumie i tak nam nie pojdzie
http://www.youtube.com/watch?v=3z4jxkkrrKM
wale konia, robie to mocno
@skejter ruskiego keya miales?
Z empiku to chyba nie ruskie xd
Mam tą pierwszą wersję bf3 + karkand z preorderu.