d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1187188189190191672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 03:26am
Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 6 2013 09:23am)
ahah, latwe gowno


Zauwazylem ze typy z wysokim % piszcza najbardziej, Sajgonka tez szczekala na forum a pozniej prosil mnie o gry,
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 6 2013 03:34am
Quote (HunTer]nK[ @ 6 Apr 2013 11:26)
Zauwazylem ze typy z wysokim % piszcza najbardziej, Sajgonka tez szczekala na forum a pozniej prosil mnie o gry,


ej, a moze konto z doty dorzucili ci w gratisie razem z kontem jsp?
@topic bardzo lubie grac w dota
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 03:35am
Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 6 2013 09:34am)
ej, a moze konto z doty dorzucili ci w gratisie razem z kontem jsp?
@topic bardzo lubie grac w dota


Chcesz sie popisac skillem to za pol godziny mozemy zagrac arshomnp o bana na jsp =)
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 6 2013 03:36am
Quote (HunTer]nK[ @ 6 Apr 2013 11:35)
Chcesz sie popisac skillem to za pol godziny mozemy zagrac arshomnp o bana na jsp =)


nie ma sprawy
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 03:39am
Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 6 2013 09:36am)
nie ma sprawy


To spoko podaj steam cie dodam po snadaniu
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 6 2013 03:41am
Quote (HunTer]nK[ @ 6 Apr 2013 11:39)
To spoko podaj steam cie dodam po snadaniu


to podaj swoj, pozniej zedytujesz i usuniesz, ja nie bede pisal, bo mi pozniej jakies gowniaki beda spamowac
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 03:41am
Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 6 2013 09:41am)
to podaj swoj, pozniej zedytujesz i usuniesz, ja nie bede pisal, bo mi pozniej jakies gowniaki beda spamowac


Wojciobog dodaj bo hasel pozapominalem
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 6 2013 03:45am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 11:26am)
Zauwazylem ze typy z wysokim % piszcza najbardziej, Sajgonka tez szczekala na forum a pozniej prosil mnie o gry,


O kurwa :DD
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
Apr 6 2013 03:47am
Quote (Atanok @ Apr 6 2013 09:45am)
O kurwa :DD


No czesc sajgon
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 6 2013 03:49am
Quote (HunTer]nK[ @ Apr 6 2013 11:47am)
No czesc sajgon


Zabawne jak zostales przez niego dwa razy zniszczony w honie i blagales o rewanz w docie. Ale ludzie sie nie zmieniaja i wciaz jestes tym samym crapem z pdrow :3
Go Back To Polska Topic List
Prev1187188189190191672Next
Add Reply New Topic New Poll