Quote (Pozdrawiam @ Jun 22 2019 08:19pm)
No to lecimy z drugim sezonem dark :drool:
Jestem na 5. odcinku, kusi mnie w nocy do końca obejrzeć, ale później zombie będę, także zobaczymy.

Ten serial ma tak zajebisty klimat, że to jest aż nienormalne, nawet nie musi się nic specjalnie dziać w fabule w danym momencie żeby i tak mnie trzymał w napięciu.