Quote (EustachyMotyka @ 14 Jun 2019 21:00)
nie polecam, obejrzałem pól pierwszego odcinka i dalej nie dałem rady, poziom podobny do iron fist (dałem radę 2 odcinki obejrzeć zanim się poddałem), nudno i w sumie to tyle.
no chyba że jesteś bezkrytycznym fanem marvela i każdy film i serial w uniwersum daje ci wzwód, to wtedy oglądaj, wspaniale spędzisz czas
To ja jednak podziękuje.
Czarnobyl jak narazie nr 1 do obejrzenia.
Poki co to slepnac od swiatel to chyba najlepszy serial jaki obejrzałem w tym roku: Taka piekna brutalna Warszawa.
