Quote (milftank @ May 22 2019 09:17pm)
czekam na serial o manchesterze zjednoczonym w klimacie postapokaliptycznym, gdzie ostatni wierny fan ogląda mecze swojej ulubionej drużyny zażywając xanax, za xanaxem, żeby tylko nie ujrzeć porażki diabłów, a oni nie mając żadnych przeciwników i tak przegrywają.
Zdałem sobie sprawę, że tak smutno teraz będzie w sezonie ogórkowym bez ManU.
