Quote (Ultrasonic @ 24 Feb 2013 15:42)
Naprawa pustego pojazdu nie bedzie niczego ci naliczac.
Nalicza moze tylko wtedy jak naprawisz do 100%.
Najlepiej wbij sie w tansportowego heli i non stop naprawiaj.
mysle zeby probowaqc na operacji ognista burza
a czy naprawienie 7 razy tego samego pojazdu da mi ta baretke ?
wg tego co jest napisane to nie bo wyraznie napisali "napraw 7 pojazdów" a nie jeden pojazd 7 razy