Quote (BaR2Sh @ Apr 6 2013 07:00am)
Taa, spambot ustawiony z komenda typu: "-apso moj host, XXX TO GOWNO, ZERO I LEAVER" ;d
Czemp zawsze rozsmieszal
Quote (Atanok @ Apr 6 2013 12:34am)
I przy kazdym filmiku po kilka hejterskich komentarzy w jego kierunku. Czyli moje przypuszczenia na temat jego zachowania sie potwierdzily. Juz go nie bede hejtowal, jemu trzeba wspolczuc.
Typie zjadam 90% polaczkow w te gre tylko wasza mentalnosc jest taka ze jak wygracie 1 gierke na 10 to robicie filmik, szkoda ze juz nie mam swojego starego soniacza na ktorym mialem jakies 4-5k skrinow z powaznych gier dota (nie takich z byle kim typu ty) oraz 1v1 jak gralem w zagranicznych ligach to takie jaski jak poziomka apem trenowaly. A co do hejtu to tez pewnie bys plakal i hejtowal typa ktory wchodzi na ggc z kontem 70lvl i kopie cie niemilosiernie, zreszta zapraszam na 1v1
