d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1186187188189190416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 28 2011 02:59pm
wbiłem 14lvl
2 akt
już mi się odechciało nowego ld :D
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Mar 28 2011 03:00pm
Quote (Bodziuu @ Mar 28 2011 08:58pm)
w tym tempie to do rana nie wbijemy 2k


hmmm

23 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 2 anonimowych użytkowników ): martyna_fajny_mish, Niko90, RoiCCrX, Patryk1991, Donkotjo, kazanocv, Dreedeq, Pietrzus, Kosior, hoolz, kuchcik, maxmati, Vedaar, rudson, kabzel, Misiek132, czerwikavp, kacperq, Jam_jest_PRO, corni, Hetman_91

kto tu naprawde siedzi a kto sciemnia ? PRZYZNAC SIE
Member
Posts: 2,759
Joined: Aug 5 2008
Gold: 3,170.00
Mar 28 2011 03:00pm
Ja mogę pomóc.
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Mar 28 2011 03:00pm
ej chłopaki, dziewczyna mnie dziś zostawiła, chyba, ale walcze o nią :( tru stori
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 28 2011 03:00pm
Quote (Pietrzus @ Mar 28 2011 05:00pm)
hmmm

23 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 2 anonimowych użytkowników ): martyna_fajny_mish, Niko90, RoiCCrX, Patryk1991, Donkotjo, kazanocv, Dreedeq, Pietrzus, Kosior, hoolz, kuchcik, maxmati, Vedaar, rudson, kabzel, Misiek132, czerwikavp, kacperq, Jam_jest_PRO, corni, Hetman_91

kto tu naprawde siedzi a kto sciemnia ? PRZYZNAC SIE


ja zyje

ale niezle dupy w tym temacie sa :drool:
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Mar 28 2011 03:01pm
Quote (Niko90 @ Mar 28 2011 09:00pm)
ej chłopaki, dziewczyna mnie dziś zostawiła, chyba, ale walcze o nią :(  tru stori


a ja walcze o taka jedna ale nie wiem jak :P
Member
Posts: 552
Joined: Mar 27 2011
Gold: 0.40
Warn: 60%
Mar 28 2011 03:02pm
ale o co chozi?
Member
Posts: 2,114
Joined: Jul 29 2009
Gold: 2.00
Mar 28 2011 03:02pm
siema
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Mar 28 2011 03:02pm
Quote (Koptyjski_Czarownik @ Mar 28 2011 09:02pm)
siema


cze
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Mar 28 2011 03:03pm
Quote (Koptyjski_Czarownik @ Mar 28 2011 09:02pm)
siema


kocham twojego siga :wub:
Go Back To Polska Topic List
Prev1186187188189190416Next
Closed New Topic New Poll