d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev1186418651866186718681879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
May 22 2021 01:07pm
Quote (PQA @ May 22 2021 06:43pm)
Znowu nikt nie chce mistrza w la lidze. :mellow:

42' Real Madrid 0 - 1 Villareal
42' Real Valladolid 1 - 0 Atletico Madrid


Zabawnie tam było dzis
Member
Posts: 7,460
Joined: May 4 2019
Gold: 80.00
Warn: 20%
May 22 2021 07:44pm
Quote (Pozer @ Oct 30 2014 01:08am)
Zamykam.


wciąż otwarte :~)
Member
Posts: 28,904
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
May 23 2021 12:45am
dobrze, ze atletico pogodzilo real i barce :) teraz pora na rewolucje w barcelonie a pewnie skonczy sie na wymianie 1-2 pilkarzy :wacko:
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
May 23 2021 02:31am
Quote (Fatality-SoF @ May 23 2021 08:45am)
dobrze, ze atletico pogodzilo real i barce :) teraz pora na rewolucje w barcelonie a pewnie skonczy sie na wymianie 1-2 pilkarzy :wacko:


Dziwnie tam się dzieje :( Koeman płaczę na konferencjach ze brakuje mu wsparcia zarządu, piłkarze obsrani bo co drugi do odstrzału. Jedna wielka kicha mentalna. Oby wzięli depaya za friko. Wolę go już aguero
Member
Posts: 28,904
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
May 23 2021 02:54am
Quote (Westo @ May 23 2021 10:31am)
Dziwnie tam się dzieje :( Koeman płaczę na konferencjach ze brakuje mu wsparcia zarządu, piłkarze obsrani bo co drugi do odstrzału. Jedna wielka kicha mentalna. Oby wzięli depaya za friko. Wolę go już aguero


Tez mysle, ze depay jest lepszym wyborem. Mnie najbardziej irytuje, ze trzymaja takiego busquetsa ktory nigdy nie byl sprinterem itp ale gra juz totalnie chodzonego oraz ogolnie fatalna obrona. Taki Mingueza pozytywnie zaskoczyl ale to powinien byc awaryjny zawodnik a nie do pierwszej 11. Dostali ten nowy kredycik niech dzialaja. Moze nikogo nie sprzedadza za duzy hajs ale niech czyszcza place...
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
May 23 2021 02:56am
Lewy!!!!
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
May 23 2021 06:56am
Quote (Fatality-SoF @ May 23 2021 10:54am)
Tez mysle, ze depay jest lepszym wyborem. Mnie najbardziej irytuje, ze trzymaja takiego busquetsa ktory nigdy nie byl sprinterem itp ale gra juz totalnie chodzonego oraz ogolnie fatalna obrona. Taki Mingueza pozytywnie zaskoczyl ale to powinien byc awaryjny zawodnik a nie do pierwszej 11. Dostali ten nowy kredycik niech dzialaja. Moze nikogo nie sprzedadza za duzy hajs ale niech czyszcza place...


Nie wiem czy zauważyłeś ale busi robił mega robotę pod koniec sezonu, ja bym go zostawił ale pod kątem rezerwowego ale nie kluczowego zawodnika. Ma swój styl drewniany ale jego mądrość i doświadczenie są nieocenione. Jeśli mają kroić kontrakty to w miarę sensownie bo wątpię żeby taki Griezmann przy zarobkach 18 mln E zejdzie na połowę wynagrodzenia. Najlepiej to byłoby go sprzedać może jakieś 60 mln udałoby się ugryźć, albo w formie rozliczenie za kogoś, tylko nie wiem kto chciałby oddać jakiegoś swojego kluczowego gracza za bardzo drogiego do utrzymania Antosia

Obrona jest do wymiany, mam nadzieję że w następnym sezonie parę obrońców stworzy Garcia i araujo. Ktus z dwójki umtiti/lenglet będzie odstrzelony. Langlet miał świetny pierwszy sezon w parze z pique robili mega robotę ale pozbiej zjazd i zawsze błędy w kluczowych meczach, a ten sezon to już był istny kryminał. Osobiście sprzedałbym Langleta i zostawił umtitiego o ile ten też zejdzie z kontraktu (ok 8 mln euro). Big Sam po kontuzji wygląda lepiej, pod koniec sezonu kiedy dostawał szanse to pokazywał się z solidnej strony. To samo z pique, moglby zostać ale w takiej samej roli jak busi plus redukcja kontraktu. Liczę że Emerson zostanie bo facet raz że ograł się przez dwa sezony, świetnie zna ligę i był jednym z lepszych prawych obrońców w lidze. Niech rywalizują z destem



Member
Posts: 6,075
Joined: Dec 22 2016
Gold: 124.01
May 23 2021 06:57am
Ps. Lewy!!!
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
May 23 2021 07:13am
Lewandowski ¡!!!!!!!
Member
Posts: 7,460
Joined: May 4 2019
Gold: 80.00
Warn: 20%
May 23 2021 10:54am
Lewy, kurwa!!
Go Back To Polska Topic List
Prev1186418651866186718681879Next
Add Reply New Topic New Poll