Quote (czu @ May 3 2021 01:39pm)
chodzi ci o faul na Ter Stegenie przy pierwszym golu? czy o karne po faulu na Pedrim i ręce gracza Valencii?
Karny jak zloto na Pedrim a VAR dupa cicho. Co do reki w drugiej polowie to sie sedzia moze latwo wybronic z uwagi na niedawne zalecenia, zeby nie gwizdac nabitych rak (choc w tym przypadku odleglosc byla spora a gracz znaczaco zwiekszyl powierzchnie, ktora mogl zatrzymac pilke)
Ale skandalem jest, ze przy pierwszym karnym dla Barcelony, Lato z pelna premedytacja odbija pilke reka a sedzia mu daje za to tylko zolta kartke.