d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev1186218631864186518661879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,904
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Apr 30 2021 03:59am
odjebali mocno xD
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
May 3 2021 01:54am
Valencia - FC Barcelona 2:3

piękny mecz, piękne bramki
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
May 3 2021 06:37am
Quote (czu @ May 3 2021 08:54am)
Valencia - FC Barcelona 2:3

piękny mecz, piękne bramki


Piekny popis VAR
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
May 3 2021 06:39am
Quote (Pozdrawiam @ 3 May 2021 14:37)
Piekny popis VAR



chodzi ci o faul na Ter Stegenie przy pierwszym golu? czy o karne po faulu na Pedrim i ręce gracza Valencii?
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
May 3 2021 07:24am
Quote (czu @ May 3 2021 02:39pm)
chodzi ci o faul na Ter Stegenie przy pierwszym golu? czy o karne po faulu na Pedrim i ręce gracza Valencii?


Wszystko pewnie :)
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
May 3 2021 09:20am
Quote (czu @ May 3 2021 01:39pm)
chodzi ci o faul na Ter Stegenie przy pierwszym golu? czy o karne po faulu na Pedrim i ręce gracza Valencii?


Karny jak zloto na Pedrim a VAR dupa cicho. Co do reki w drugiej polowie to sie sedzia moze latwo wybronic z uwagi na niedawne zalecenia, zeby nie gwizdac nabitych rak (choc w tym przypadku odleglosc byla spora a gracz znaczaco zwiekszyl powierzchnie, ktora mogl zatrzymac pilke)
Ale skandalem jest, ze przy pierwszym karnym dla Barcelony, Lato z pelna premedytacja odbija pilke reka a sedzia mu daje za to tylko zolta kartke.
Member
Posts: 13,657
Joined: Feb 10 2007
Gold: 1,886.00
May 3 2021 04:24pm
OK
Member
Posts: 22,945
Joined: Jan 10 2009
Gold: 295.00
May 4 2021 02:57am
tak trochę offtopem to ciekawie wygladają te blanki w fpl :rofl:
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
May 16 2021 11:46am
Dlaczego nikt nie chce być mistrzem Hiszpanii?
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
May 16 2021 12:22pm
Quote (PQA @ May 16 2021 06:46pm)
Dlaczego nikt nie chce być mistrzem Hiszpanii?
https://images2.imgbox.com/de/f0/mF9QEZGT_o.png


Do czego to doszlo, zebym kibicowal Atletico :/
Barcelona kilka tygodni temu, kiedy wszystko bylo w jej rekach postanowila, ze im sie tytul nie nalezy i gra najgorszy futbol od czasow poznego Rijkaarda

This post was edited by Pozdrawiam on May 16 2021 12:22pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1186218631864186518661879Next
Add Reply New Topic New Poll