d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev1185918601861186218631879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Apr 10 2021 12:15am
Dziś o 21 meczycho :drool:
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Apr 10 2021 05:39am
Quote (Westo @ 10 Apr 2021 08:15)
Dziś o 21 meczycho :drool:



a no, El Classico, Real - Barcelona

za kim jesteście?
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2021 05:39am
Quote (czu @ Apr 10 2021 01:39pm)
a no, El Classico, Real - Barcelona

za kim jesteście?

Za remisem. :wub:
Member
Posts: 78,739
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Apr 10 2021 05:41am
Quote (PQA @ 10 Apr 2021 13:39)
Za remisem. :wub:



czyżby kibic Atletico?
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2021 06:05am
Quote (czu @ Apr 10 2021 01:41pm)
czyżby kibic Atletico?

Nie do końca, ale lubię pewne przełamania w dużych ligach. Dobrze to działa na dalsze widowisko. Pamiętam jak na przykładzie Premier League byłem w niemałym pozytywnym szoku jak Leicester City sięgnęli po mistrza.
Member
Posts: 20,798
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Apr 10 2021 06:11am
ja jestem za barcą ale wątpię żeby coś ugrali
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Apr 10 2021 06:13am
Quote (PQA @ Apr 10 2021 02:05pm)
Nie do końca, ale lubię pewne przełamania w dużych ligach. Dobrze to działa na dalsze widowisko. Pamiętam jak na przykładzie Premier League byłem w niemałym pozytywnym szoku jak Leicester City sięgnęli po mistrza.


Faktycznie remis byłby najbardziej neutralny dla wszystkich potencjalnych drużyn które walczą o mistrza. Ja jako kibic blaugrany obstawiam zwycięstwo barcy. W tym meczu mogą decydować detale, Bez ranosa i bez varane środek obrony jest najbardziej osłabiona formacja realu i na to liczę . Liverpool jest bez formy dlatego nawet taki słaby real mógł im nakopac do tyłka.

Zazwyczaj jak obwieszczam wynik meczu na korzyść barcy to kończy się odwrotnie, ale spróbujeny oszukać przeznaczenie

0-2 typuje
Member
Posts: 28,904
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Apr 10 2021 06:42am
najciekawszy mecz jaki istenieje ehh szkoda, ze nie ma fana upadlej druzyny zeby poplakal
Member
Posts: 20,798
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Apr 10 2021 11:13am
dlaczego mecze realu odbywają się na tym orliku a nie na Santiago?
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Apr 10 2021 12:48pm
Quote (PrzykraSprawa @ Apr 10 2021 07:13pm)
dlaczego mecze realu odbywają się na tym orliku a nie na Santiago?


Mają remont stadionu
Go Back To Polska Topic List
Prev1185918601861186218631879Next
Add Reply New Topic New Poll