d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev1185186187188189211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 9 2013 03:49pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 9 2013 03:53pm
Quote (Patryk1991 @ 9 Feb 2013 23:49)
http://www.youtube.com/watch?v=pAMyJyh_Gno


:drool:

mam nadzieje ze szybko po wyjsciu dadza jakiekolwiek info o bf4
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 10 2013 10:05am
Quote (cOr @ Feb 9 2013 05:53pm)
:drool:

mam nadzieje ze szybko po wyjsciu dadza jakiekolwiek info o bf4


w tym roku nie bedzie nowego battlefielda,tydzien temu o tym mowili :(

za jakies 80dni maja cos o nowym battlefieldzie powiedziec
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 10 2013 10:09am
Quote (Patryk1991 @ 10 Feb 2013 18:05)
w tym roku nie bedzie nowego battlefielda,tydzien temu o tym mowili :(

za jakies 80dni maja cos o nowym battlefieldzie powiedziec


chyba od razu byl zapowiadany na 2014, nawet sie nie ludzilem na tegoroczna premiere
ale jakiekolwiek info by mogli juz dac
Member
Posts: 108
Joined: Feb 9 2013
Gold: 0.00
Feb 10 2013 10:46am
kolejna gra w którą chcialbym pograc ale nie mogie
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 14 2013 10:45am
podwojny exp sie zaczal :)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 18 2013 09:32am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 21 2013 03:42pm
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
Feb 24 2013 07:02am
brakuje mi tlyko 1 baretki chłopaczki i mam taki problem
jest to baretka wsparcia mechanicznego (napraw 7 pojazdów)

probowałem juz ją zdobyc kilkakrotnie na rozne sposoby w bitwie pancernej oraz w podboju niestety nic z tego :<
pierwsze co zrobiłem to oczywiscie poszedlem do własnej bazy z wyrzutnia rakiet rozjebałem i naprawiłem 7 pojazdów ale baretka sie nie pojawiła
drugą rzeczą był wyjazd na przeciwnika, naliczyłem co najmniej 20 napraw a zostały mi zaliczone tylko dwie (!?)

prosze o wyjasnienie w jakich okolicznosciach jest zaliczone "naprawienie pojazdu" oraz na jakiej mapie i trybie najłatwiej zdobyc ta baretke
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Feb 24 2013 07:42am
Naprawa pustego pojazdu nie bedzie niczego ci naliczac.
Nalicza moze tylko wtedy jak naprawisz do 100%.
Najlepiej wbij sie w tansportowego heli i non stop naprawiaj.
Go Back To Polska Topic List
Prev1185186187188189211Next
Add Reply New Topic New Poll