d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev1185186187188189672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 5 2013 06:26pm
3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): martyna_fajny_mish, Atanok, gracz_junior
siema trojam
w sumie jak tak wpisalem wojcio na yt to moze z jedna walke mial wygrana, a reszta w dupe
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 5 2013 06:31pm
http://www.youtube.com/watch?v=o7bhtCZHj4I
Ahahaha o kurwa, dostal wpierdol po ganku na midzie i placze na glownym chacie, ze to nie fair. O ja pierdole, myslalem ze cos takiego robia tylko najgorsze rosyjskie retardy z shit tieru.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Apr 5 2013 06:33pm
Quote (Atanok @ 6 Apr 2013 01:31)
http://www.youtube.com/watch?v=o7bhtCZHj4I
Ahahaha o kurwa, dostal wpierdol po ganku na midzie i placze na glownym chacie, ze to nie fair. O ja pierdole, myslalem ze cos takiego robia tylko najgorsze rosyjskie retardy z shit tieru.


tez to przed chwila ogarnalem; DDD beka ogolem
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Apr 5 2013 06:34pm
Quote (Tradek_Mk @ Apr 6 2013 02:33am)
tez to przed chwila ogarnalem; DDD beka ogolem


I przy kazdym filmiku po kilka hejterskich komentarzy w jego kierunku. Czyli moje przypuszczenia na temat jego zachowania sie potwierdzily. Juz go nie bede hejtowal, jemu trzeba wspolczuc.
Member
Posts: 5,636
Joined: Feb 26 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Apr 5 2013 06:45pm
w dwujce sa loł gracze ;/
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Apr 5 2013 06:50pm
Quote (Kicjov @ Apr 6 2013 12:45am)
w dwujce sa loł gracze ;/


No nie gadaj jest i hunterek.
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 6 2013 12:43am
:D
ah ten pdr
pamietam jak chemp prosil o 1v1 sfami 40x z rzedu dostawał wpierdol, pozniej raz pyklo biedaczkowi i robil filmiki xDDDD
epic shit

This post was edited by bushlick on Apr 6 2013 12:47am
Member
Posts: 8,823
Joined: Mar 13 2006
Gold: 0.01
Apr 6 2013 12:53am
Quote (bushlick @ 6 Apr 2013 07:43)
:D
ah ten pdr
pamietam jak chemp prosil o 1v1 sfami 40x z rzedu dostawał wpierdol, pozniej raz pyklo biedaczkowi i robil filmiki xDDDD
epic shit


On caly dzien siedzial na czanelu i spamowal o 1v1 sfami;d Kiedys chyba nawet strimowal z kamerka, czy cos :D Ktos mi kiedys tez mowil, ze niejaki Lisek w ramach porzucenia doty, polamal plyty warcrafta i zrobil zdjecie;d
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 6 2013 12:57am
szkoda ze mialem wymieniany dysk w lapku, bo pozniej za kazdym razem jak go kopalem to robilem screena i zapisywalem repka. Jeszcze wyobrazcie sobie jak on skamlał w gierce 'gg, chodz zagramy jeszcze jeden raz. ej no pliz, daj mi szanse sie odegrac'. 15 minut pozniej na czacie link do yt jak ogrywa :D
pamietam flame 24/7 na pdrze1, szkoda ze te czasy bezpowrotnie minęły.


a już szczytem było jak wbijał wezyr do czempa na namespooferze i fejkowali 1v1 na filmiki i screeny z tuzami pdra XDDDDDD
rekord polski

This post was edited by bushlick on Apr 6 2013 12:59am
Member
Posts: 8,823
Joined: Mar 13 2006
Gold: 0.01
Apr 6 2013 01:00am
Quote (bushlick @ 6 Apr 2013 07:57)
szkoda ze mialem wymieniany dysk w lapku, bo pozniej za kazdym razem jak go kopalem to robilem screena i zapisywalem repka. Jeszcze wyobrazcie sobie jak on skamlał w gierce 'gg, chodz zagramy jeszcze jeden raz. ej no pliz, daj mi szanse sie odegrac'. 15 minut pozniej na czacie link do yt jak ogrywa :D
pamietam flame 24/7 na pdrze1, szkoda ze te czasy bezpowrotnie minęły.


Taa, spambot ustawiony z komenda typu: "-apso moj host, XXX TO GOWNO, ZERO I LEAVER" ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1185186187188189672Next
Add Reply New Topic New Poll