d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1185186187188189423Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 24 2025 08:52pm
Chcę jeszcze rok na zasiłku posiedzieć, dopóki mi się nie skończy okres i już nie będę go przedłużał na kolejne 2 lata.


okres godowy chomika wynosi 3 miesiące B) jak uważasz ale będzie Cię ciągneło do szatana :evil:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 08:54pm
okres godowy chomika wynosi 3 miesiące B) jak uważasz ale będzie Cię ciągneło do szatana :evil:


Skoro rok jakoś wytrzymałem na tym zasiłku, to jeszcze drugi rok jakoś wytrzymam. To nie jest jednak super pewne, czy aby nie pójdę wcześniej do roboty.
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 24 2025 09:03pm
Skoro rok jakoś wytrzymałem na tym zasiłku, to jeszcze drugi rok jakoś wytrzymam. To nie jest jednak super pewne, czy aby nie pójdę wcześniej do roboty.


zrobiłem sobie mocną rozpuszczałkę ^_^ no no hajs za friko jest spoko i sam już piąty rok na rencie siedzę :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 09:06pm
zrobiłem sobie mocną rozpuszczałkę ^_^ no no hajs za friko jest spoko i sam już piąty rok na rencie siedzę :D


No spoko jest, jak robić nie trzeba. To się jednak po jakimś czasie nudzi, jak się dłuższy czas nic nie robi.
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Oct 24 2025 09:08pm
No spoko jest, jak robić nie trzeba. To się jednak po jakimś czasie nudzi, jak się dłuższy czas nic nie robi.


ja po dłuższym czasie się po prostu przyzwyczaiłem. tylko Ja mój komputerek kawka monsterki i gierki 24/7 :hail:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 09:09pm
ja po dłuższym czasie się po prostu przyzwyczaiłem. tylko Ja ^wraps mój komputerek kawka monsterki i gierki 24/7 :hail:


Ja siedzę rok jeszcze i wypierdalam do roboty. Taki mam plan. Nie wiem, czy mi się uda, bo nie mieszkam sam i może komuś przeszkadzać to, że nie pracuję. Ale póki oddaję połowę zasiłku na mieszkanie, to jest w sumie git.

This post was edited by extravagant on Oct 24 2025 09:10pm
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 25 2025 12:14am
Zaraz chyba pora na kolejną kawunie.
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 25 2025 01:53am
I cyk kawusia
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Oct 25 2025 03:25am
na razie tylko jedną wypiłem, ale ze 2 na pewno jeszcze padną
Member
Posts: 34,117
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Oct 25 2025 04:05am
Zaraz numer dwa atakuję niestety z mcd B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1185186187188189423Next
Add Reply New Topic New Poll