ja po dłuższym czasie się po prostu przyzwyczaiłem. tylko Ja ^wraps mój komputerek kawka monsterki i gierki 24/7 :hail:
Ja siedzę rok jeszcze i wypierdalam do roboty. Taki mam plan. Nie wiem, czy mi się uda, bo nie mieszkam sam i może komuś przeszkadzać to, że nie pracuję. Ale póki oddaję połowę zasiłku na mieszkanie, to jest w sumie git.
This post was edited by extravagant on Oct 24 2025 09:10pm