Quote (kaaba @ 23 Jan 2013 23:28)
Da sie jakos usunac ta bron podczas ppm bo jak wrog ucieka to w chuj slabo widac.

Pozdrawiam janusza ktory wyrwal bule w pysk z rpg.

myslalem, ze masz inny nick tutaj.
wyrwalem bule z tuby, az siarczyscie przeklalem.