d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev1184185186187188205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,093
Joined: Oct 16 2005
Gold: 0.00
Oct 28 2015 03:23am
Quote (Rave_PL @ Oct 28 2015 11:16am)
I na tym polega problem Wiedzmina. To ksiazki dobrych dialogow i jak dla mnie na tym koniec niestety. Reszta wnich zawartosci wydaje mi sie standardowa najwyzej.

Droga Krolow wydaje sie spoko, bo przyjemnie sie to czyta, ale po 500 stronach tej cegly nie wydarzylo sie nic szczegolnego, a najciekawszej postaci (temu skrytobojcy o ktorym pisza na okladce) poswiecono ze 20 stron gora. Zestawiajac to z tym co zdazylo sie przytrafic w GoT - smierc Roberta, pojmanie Neda i rozpoczecie wojny prze polnoc, czy w Ogrodach Ksiezyca (Malaz t.1) - HARDE SPOJLERY bitwa pod Pale, smierc Parana, smierc Tattersail, cala historia z balem w Darudzystaniekoniec to Droga Krolow wypada blado - a nastawialem sie na totalny kosmos. Inna sprawa ze ten opis okladkowy tez jakis niepasujacy - niby sie zgadza, ale nadal nie mam pewnosci kto niby z bohaterow jest tym arcyksieciem, o skrytobojcy jak juz mowile jest niewiele, a pozostali dwaj sa opisano chyba ma podtsawie.lektury dwoch stron...
Ogolnie podsumuje calosc jak skoncze.


Pisalem, ze akcja raczej wolno sie rozkreca, ale koncowka nadrobi. W kontynuacji wiecej sie dzieje, choc jeszcze nie skonczylem, bo teraz chwycilem za tron z czaszek czesc 2. Na razie czesc 1 gorzej wypadla od poprzednich czesci serii, zobaczymy jak 2.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 28 2015 03:29am
Quote (Wiszu @ Oct 28 2015 09:23am)
Pisalem, ze akcja raczej wolno sie rozkreca, ale koncowka nadrobi. W kontynuacji wiecej sie dzieje, choc jeszcze nie skonczylem, bo teraz chwycilem za tron z czaszek czesc 2. Na razie czesc 1 gorzej wypadla od poprzednich czesci serii, zobaczymy jak 2.


No pamietam Wisz (chyba ze to ty), ale po 500 stronach nic sie nie stalo poki co, a to konkretne tomisko jednak. Nic, czytam dalej.
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
Oct 28 2015 03:40am
Quote (Rave_PL @ Oct 28 2015 10:29am)
No pamietam Wisz (chyba ze to ty), ale po 500 stronach nic sie nie stalo poki co, a to konkretne tomisko jednak. Nic, czytam dalej.


Nakurwiaj kroniki wampirow, tam sie stale cos ciekawego dzieje, a 9 tomow to jest co czytac :D
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 28 2015 03:42am
Quote (Pozdrawiam @ Oct 28 2015 09:40am)
Nakurwiaj kroniki wampirow, tam sie stale cos ciekawego dzieje, a 9 tomow to jest co czytac :D


Tyle, ze ja sie.na ta Droge Krolow nakrecilem bo liczylem na cos z ogromnym potencjalem - po Malazie wiekszosc ksiazek mnie juz nuzy. No i wampiry nie moja bajks - chyba ze w wydaniu TP.
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
Oct 28 2015 03:49am
Quote (Rave_PL @ Oct 28 2015 10:42am)
Tyle, ze ja sie.na ta Droge Krolow nakrecilem bo liczylem na cos z ogromnym potencjalem - po Malazie wiekszosc ksiazek mnie juz nuzy. No i wampiry nie moja bajks - chyba ze w wydaniu TP.


Tez sie kiedys za to zabieralem, ale kilka niepochlebnych recenzji znajomych sprawilo, ze sie rozmyslilem. Jesli warto przebrnac przez 500 stron nudy dla pozniejszych fajerwerkow, to daj znac :D
Member
Posts: 8,093
Joined: Oct 16 2005
Gold: 0.00
Oct 28 2015 03:58am
Quote (Rave_PL @ Oct 28 2015 11:29am)
No pamietam Wisz (chyba ze to ty), ale po 500 stronach nic sie nie stalo poki co, a to konkretne tomisko jednak. Nic, czytam dalej.


Tak, Id, to ja :~). Opis akurat zupelnie sie nie pokrywa z faktyczna zawartoscia, wedlug tego co twierdzi wikipedia tom 1 jest glownie o kaladinie, nastepny o shallan.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 28 2015 04:26am
Quote (Wiszu @ Oct 28 2015 09:58am)
Tak, Id, to ja :~). Opis akurat zupelnie sie nie pokrywa z faktyczna zawartoscia, wedlug tego co twierdzi wikipedia tom 1 jest glownie o kaladinie, nastepny o shallan.


Zgadzaloby sie :) siema ziomek.
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Mar 19 2016 04:32pm
Bump
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 19 2016 04:40pm
Co tam Panowie ostatnio?

poleccie cos na szybko bo wlasnie mysle po jaki tytul siegnac

http://lubimyczytac.pl/profil/343607/cor
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Mar 20 2016 03:42pm
Quote (cOr @ 20 Mar 2016 00:40)
Co tam Panowie ostatnio?

poleccie cos na szybko bo wlasnie mysle po jaki tytul siegnac

http://lubimyczytac.pl/profil/343607/cor


no halo
Go Back To Polska Topic List
Prev1184185186187188205Next
Add Reply New Topic New Poll