d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1184185186187188491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,527
Joined: Nov 10 2009
Gold: 900.00
Nov 11 2009 06:39am
nom fajnie :)
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Nov 11 2009 06:43am
Quote (zYwi3c @ 11 Nov 2009 14:38)
Polecacie jakas stronke, gdzie mozna przeczytac zasady pokera i w ogole ;> ? jestem zielony w tym temacie, a chcialbym przynajmniej FOR FUN zaczac grac ;)


http://pl.pokerstrategy.com/strategy/

to obczaj
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 11 2009 07:58am
Quote (ezi @ Nov 10 2009 09:00pm)
ooo takich wlasnie szukam, jak bedziesz mial pass do czegos takiego, to pisz


Dopiero teraz zauważyłem, chodzi Ci o freerolle pl omaha?Są każdego dnia na ftp, taka sama pula/struktura wypłat jak w innych, rejestracja o 18;30 chyba się zaczyna.
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Nov 11 2009 08:01am
Quote (Kserkes @ 11 Nov 2009 15:58)
Dopiero teraz zauważyłem, chodzi Ci o freerolle pl omaha?Są każdego dnia na ftp, taka sama pula/struktura wypłat jak w innych, rejestracja o 18;30 chyba się zaczyna.


Szukam czegos takiego na PS, widzialem jak koles dawaj na subforum pass do toura za 1FPP i 1k$ bylo w puli, z 2000 osob gralo
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Nov 11 2009 08:08am
a w a/i to sie ktore gra hold'em omaha sit&go czy ktore ;d niech ktos ze mna zagra ;[
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Nov 11 2009 08:08am
Quote (Misiek132 @ Nov 11 2009 02:08pm)
a w a/i to sie ktore gra hold'em omaha sit&go czy ktore ;d niech ktos ze mna zagra ;[


nl th s&g
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 11 2009 08:09am
Quote (ezi @ Nov 11 2009 04:01pm)
Szukam czegos takiego na PS, widzialem jak koles dawaj na subforum pass do toura za 1FPP i 1k$ bylo w puli, z 2000 osob gralo


Okazjonalnie się zdarzają, ale rzadko niestety.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Nov 11 2009 03:23pm
Antyone, mowiac o swoim zajebistym sytemie, dzieki ktoremu miales nigdy nie przegrac swoich FGs miales na mysli to co nam dzisiaj pokazales ? :O
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Nov 12 2009 06:20am
gra ktos 4fun?
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Nov 12 2009 06:23am
Quote (Shald @ 11 Nov 2009 00:30)
http://real-hustle.blog4u.pl/upload/why-so-serious.jpg


sry pomylilem Cie z kims innym :angry:

Quote (Misiek132 @ 12 Nov 2009 13:20)
gra ktos 4fun?


aim
Go Back To Polska Topic List
Prev1184185186187188491Next
Add Reply New Topic New Poll