d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev1184118421843184418451879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
May 26 2019 05:28am
Szliście by.
Barca pokazał tym guwniakom miejsce w szeregu.
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
May 26 2019 05:59am
Strzelandowaki piłkarzem meczu w finale Pucharu Niemiec, a tu cicho?
Member
Posts: 78,747
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
May 26 2019 07:17am
Quote (Pozer @ 26 May 2019 08:55)
No chyba nie i w ogole jak mozna przegrac z valencia, nawet Arsenal ich zniszczyl w dwumeczu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

http://beta.ems.ladbiblegroup.com/s3/content/808x455/c02e14715ce9cfd963d065e96e654ad3.png



Wczoraj pojawiały się doniesienia o ofercie Manchesteru United za Matthijsa de Ligta w wysokości 80 milionów euro, ale dziś Sky Sports podaje, że Czerwone Diabły nie będą walczyć o sprowadzenie Holendra. [MD]
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
May 26 2019 08:31am
Quote (Pozer @ May 26 2019 09:55am)
No chyba nie i w ogole jak mozna przegrac z valencia, nawet Arsenal ich zniszczyl w dwumeczu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Nie żeby coś, ale Arsenal też zniszczył ManU w dwumeczu. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
May 26 2019 08:53am
Quote (PQA @ May 26 2019 02:31pm)
Nie żeby coś, ale Arsenal też zniszczył ManU w dwumeczu. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
https://i.imgur.com/odBehTf.jpg
Niesprawiedliwy remis i pechowa przegrana to zniszczenie? :mellow:
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 26 2019 10:06am
Quote (Pozer @ 26 May 2019 15:53)
Niesprawiedliwy remis i pechowa przegrana to zniszczenie? :mellow:


Nie, mówimy o sromotnym wpierdolu, jaki Arsenal zaserwował ManU.
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
May 26 2019 02:55pm
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/mistrzostwa-swiata-u20/reprezentacja-polski/ms-u-20-polska-tahiti-wynik-meczu-i-relacja/scbkynw

Uwielbiam te zachwyty zaraz po wygranej Polaków nad zespołami typu Wyspy Owcze, Tahiti, San Marino itd. - podniecanie się, że Polska jest lepszym zespołem od Senegalu, bo Polacy wygrali z Tahiti 5:0, a Senegal wygrał z nimi tylko 3:0.
To nic, że z Kolumbią wjebali Polacy 0:2 nie zagrażając bramce rywali ani razu, a Ci z Senegalem przegrali dzisiaj 0:2 i Senegal ma już 6 punktów, a Polska 3, no ale "moralnym zwycięzcą" jest Polska. :D

This post was edited by PQA on May 26 2019 02:59pm
Member
Posts: 78,547
Joined: Mar 5 2015
Gold: 4,333.33
Jun 6 2019 02:21pm
Holandia Anglia 1:1 atm
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Jun 7 2019 03:01am
Quote (PQA @ 26 May 2019 22:55)
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/mistrzostwa-swiata-u20/reprezentacja-polski/ms-u-20-polska-tahiti-wynik-meczu-i-relacja/scbkynw

Uwielbiam te zachwyty zaraz po wygranej Polaków nad zespołami typu Wyspy Owcze, Tahiti, San Marino itd. - podniecanie się, że Polska jest lepszym zespołem od Senegalu, bo Polacy wygrali z Tahiti 5:0, a Senegal wygrał z nimi tylko 3:0.
To nic, że z Kolumbią wjebali Polacy 0:2 nie zagrażając bramce rywali ani razu, a Ci z Senegalem przegrali dzisiaj 0:2 i Senegal ma już 6 punktów, a Polska 3, no ale "moralnym zwycięzcą" jest Polska. :D


Janusze sportu, to sie nigdy nie zmieni.
Member
Posts: 6,293
Joined: Jan 2 2013
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jun 7 2019 03:03am
hitlerowcy mieli podobne rozumowanie dlatego hitler aka trzecia rzesza = pilka nozna
temat zreszta zalatuje rasizmem i wykluczaniem mniejszosci spolecznych
Go Back To Polska Topic List
Prev1184118421843184418451879Next
Add Reply New Topic New Poll